Nový Spark
venku od 3. ledna
FILTER se ještě letos vytáhnou s novým albem

FILTER se ještě letos vytáhnou s novým albem

FILTER oznámili podepsání smlouvy s vydavatelstvím Golden Robot Records. Nové album kapely s předběžným názvem „Murica“ se očekává ještě do konce roku.

Na novém LP se podle dostupných informací podílí původní členové FILTER: Brian Liesegang, Jonny Radtke a Alex Crescioni. Podle frontmana Richarda Patricka bude nové album méně politické. „Nahrávka bude zkoumat lidskou mysl. Po lockdownu během pandemie COVID-19 jsme se mnohem více obrátili dovnitř sebe,“ říká muzikant. Vloni v říjnu ovšem FILTER pustili do světa videoklip k titulní skladbě „Murica“, v níž zobrazili typického voliče Donalda Trumpa se všemi známými stereotypy. „Kapelu považuju za nástroj pro vyjadřování svých postojů,“ prohlásil Patrick.

FILTER mají za dobu svého bezmála třicetiletého působení za sebou mnoho úspěšných nahrávek v čele s multiplatinovými tituly „Title of Record“ nebo „The Almagamut“. Poslední studiovka „Crazy Eyes“ vyšla před pěti lety prostřednictvím Wind-Up Records.

Nový Spark
venku od 3. ledna
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace