Nový Spark
venku od 1. března
FIREWIND lákají na nové album dalším silným singlem

FIREWIND lákají na nové album dalším silným singlem

Mezinárodní powermetalová kapela slavného řeckého kytaristy Guse G. nedávno oznámila vydání svého nového studiového počinu „Stand United“. Nyní se hlásí s druhým singlem „Come Undone“.

První vlaštovkou z alba byl singl „Salvation Day“, další ochutnávkou je silná skladba „Come Undone“, ke které bylo vytvořeno lyric video. Mix hard rocku a power metalu se skvělými riffy Guse G. vás naprosto pohltí!

Nové album FIREWIND v předprodeji na Sparkshopu!

Desáté album FIREWIND a druhé se zpěvákem Herbiem Langhansem vyjde 1. března 2024. Potěší nás devět zbrusu nových skladeb v produkci Dennise Warda a navíc i metalová coververze poprockové klasicky z 80. let „Talking In Your Sleep“ od THE ROMANTICS.

„Nenazval bych ‚Stand United‘ klasickým koncepčním albem, ale jeho název naznačuje, o co nám tematicky jde,“ vysvětluje Gus G., který na toto album přispěl více textovými nápady než na kterékoli předchozí LP. „Svět se stále více vychyluje z rovnováhy, a to kvůli ekologickým katastrofám, pandemii, válkám, které v současnosti zuří po celém světě. V takových časech je pro lidstvo víc než kdy jindy důležitější, abychom stáli společně a byli jednotní, místo abychom bojovali proti sobě navzájem. O tom nové album je.“

Kapela vyjede mimo jiné i na evropské turné s MASTERPLAN. U nás vystoupí ve zlínském MoR Café 14. března 2024.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.03. CITRON
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace