Nový Spark
venku od 1. března
Floor Jansen přináší klidnou bouři

Floor Jansen přináší klidnou bouři

Létající Holanďanka přichází s druhým sólo singlem s názvem „Storm“. A kdy se můžeme těšit na celé sólové album zpěvačky NIGHTWISH?

Vypadá to, že očekávaná deska Floor Jansen bude spíše klidnějšího charakteru. I když název „Storm“ může evokovat spíše hřmotný metal, jedná se o popovou baladu, stejně jako v případě prvního singlu „Fire“, který zpěvačka zveřejnila v březnu a byl k němu natočen i videoklip.

„Mám už hotových spoustu skladeb, ale album stále připravené není, protože teď by to ani nemělo smysl. Kvůli pandemii se zdrželo nahrávání nové desky NIGHTWISH, které má přednost. Takže teď nemůžu říct, že brzy přijdu s celým sólovým albem. Protože pak by bylo zapotřebí naplánovat sólové koncerty a udělat správnou propagaci, na což nyní není vůbec čas. Ale psát vlastní skladby mě velmi baví, protože pop music je trochu jiná. Můžete vydávat jen singly, nejedná se o svět založený jen na albech,“ říká a o svých budoucích plánech Floor a dodává, že i tak by svou sólovou nahrávku chtěla vydat v roce 2023.


Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
24.03. APOCALYPTICA, EPICA
25.03. CANNIBAL CORPSE, DARK FUNERAL, INGESTED, STORMRULER
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace