Nový Spark
venku od 1. července
Floor Jansen přináší klidnou bouři

Floor Jansen přináší klidnou bouři

Létající Holanďanka přichází s druhým sólo singlem s názvem „Storm“. A kdy se můžeme těšit na celé sólové album zpěvačky NIGHTWISH?

Vypadá to, že očekávaná deska Floor Jansen bude spíše klidnějšího charakteru. I když název „Storm“ může evokovat spíše hřmotný metal, jedná se o popovou baladu, stejně jako v případě prvního singlu „Fire“, který zpěvačka zveřejnila v březnu a byl k němu natočen i videoklip.

„Mám už hotových spoustu skladeb, ale album stále připravené není, protože teď by to ani nemělo smysl. Kvůli pandemii se zdrželo nahrávání nové desky NIGHTWISH, které má přednost. Takže teď nemůžu říct, že brzy přijdu s celým sólovým albem. Protože pak by bylo zapotřebí naplánovat sólové koncerty a udělat správnou propagaci, na což nyní není vůbec čas. Ale psát vlastní skladby mě velmi baví, protože pop music je trochu jiná. Můžete vydávat jen singly, nejedná se o svět založený jen na albech,“ říká a o svých budoucích plánech Floor a dodává, že i tak by svou sólovou nahrávku chtěla vydat v roce 2023.


Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace