Nový Spark
venku od 1. března
FOO FIGHTERS odehrají velký halový koncert. Zváni jsou pouze očkovaní fanoušci

FOO FIGHTERS odehrají velký halový koncert. Zváni jsou pouze očkovaní fanoušci

Pokud nejsi očkován, zůstaň doma. Tento podtitul nesla pozvánka na malý klubový koncert FOO FIGHTERS, který se uskutečnil před pár dny v Kalifornii. Ve stejném duchu se uskuteční i nadcházející halový koncert 20. června ve slavné Madison Sqare Garden.

Omrkněte kompletní merch FOO FIGHTERS v našem Sparkshopu

Komorní klubový koncert pro pouhých 610 lidí proběhl 15. června v podniku Canyon Club v Agoura Hills Kalifornii. Lístky šly do prodeje pouhé dva dny před akcí a okamžitě byly vyprodány. Vstupenku za 26 dolarů si ovšem mohli pořídit pouze fanoušci nad 21 let, přičemž bylo požadováno potvrzení o dokončeném očkování proti Covid-19.

Stejná pravidla v ohledu vakcinace platí i pro velký halový koncert v newyorské Madison Square Garden, který bude první akcí s plnou kapacitou haly po téměř 500 dnech. Partu kolem Davea Grohla během léta čekají koncerty v Ohiu, Wisconsinu, Missouri, Kansasu, Oklahomě a Novém Mexiku. Objeví se také na festivalech Lollapalooza, Bonnaroo a BottleRock.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
25.03. CANNIBAL CORPSE, DARK FUNERAL, INGESTED, STORMRULER
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
03.05. SWALLOW THE SUN, AVATARIUM, SHORES OF NULL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace