Nový Spark
venku od 1. června
FOO FIGHTERS oznámili nového bubeníka

FOO FIGHTERS oznámili nového bubeníka

Je to tu! Konečně se dozvídáme identitu nového bubeníka FOO FIGHTERS. Kapela oznámila, že jím bude Josh Freese, zkušený muzikant, který hrál s THE OFFSPRING nebo GUNS N' ROSES.

Freesovo poslední angažmá bylo u Dannyho Elfmana, ale nedávno ho nahradil Ilan Rubin. Do loňského roku byl na turné s THE OFFSPRING. Jedná se o zkušeného veterána a session bubeníka, který vystupoval s GUNS N' ROSES, A PERFECT CIRCLE, PUDDLE OF MUDD, NINE INCH NAILS, WEEZER, PARAMORE, se Stingem a dalšími. Jeho bubnování je slyšet na více než tři sta nahrávkách v různých žánrech od popu přes rock až po country.

Freese nahrazuje dlouholetého bubeníka FOO FIGHTERS Taylora Hawkinse, který tragicky zemřel v březnu 2022 ve věku 50 let.

Na konci května kapela oznámí nová data následujícího turné s novým bubeníkem. Jedenácté studiové album s názvem „But We Are Here“ pak vyjde 2. června. Za bicí soupravou na něm uslyšíte samotného frontmana Davea Grohla.

Nové album FOOS v předprodeji na Sparkshopu

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace