Nový Spark
venku od 1. června
FOTO: INSANIA pokrrropila nové album na Flédě

FOTO: INSANIA pokrrropila nové album na Flédě

Deska "Grrrotesky" byla oficiálně vypravena do světa koncertem 26. února, kde se jako hosté představili TEN STICKS, ale také pěvci Lori (TEZAURA) a DeSed (DARK GAMBALLE).


"Před koncertem jsem byl kvůli událostem na Ukrajině docela přejetej, ale jakmile jsme Putinovi se vztyčeným prostředníkem věnovali píseň “Narvi svůj testosteron jinam” a publikum to hlasitě ocenilo, trochu to ze mě spadlo. Byl to pro nás silnej zážitek! Z nové desky jsme odehráli čtyři nevergreeny, včetně čerstvé klipovky “Vytěsňuju”, jinak jsme hráli průřez všemi deskami a zakončili dvěma kousky z počátku 90. let," uvedl své pocity frontman INSANIE Poly.


Kromě výše zmíněných hostí byl součástí koncertu také muž, který pomohl "Grrroteskám" na svět. "Album nám pomohl pokřtít poctivým bourbonem Kmotr Tom Robotom (náš producent) – přijal nabídku, která se nedá odmítnout, a pak s námi zahrál “Jedeme peklo”... protože peklo teď jedeme všichni. Chceme poděkovat všem, kteří nám na Flédě dali na chvíli zapomenout na tu odpornou válku i covid. S pokorou si uvědomujeme, že v téhle blbé době není samozřejmostí, aby lidi zaplnili velkej sál. Žijte blaze a snad budeme moct mít brzy víc důvodů k radosti!"

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace