Nový Spark
venku od 30. srpna
FREE FALL zažívají rok plný energie a žhavých novinek

FREE FALL zažívají rok plný energie a žhavých novinek

Rocková kapela FREE FALL z Uherského Hradiště rozhodně chytla další dech a energie z ní jen chrlí. Nejen, že se letos těší přízni velkých festivalů jako Masters of Rock nebo Made of Metal, rok 2015 je pro ni zcela unikátní. Kapela letos totiž slaví “ÁTÉ“. výročí, které umocní jak vydáním nového alba MALÝ KOUSEK VEČNOSTI, tak i vzpomínkovým DVD. Tam se mimo jiné objeví také záběry z hlavního podia jednoho z největších rockových festivalů v ČR. Letošní úspěšný rok zakončí podzimním turné s rockovou legendou, kapelou CITRON.

Kromě vystoupení na hlavní stagi, kde se sešlo bezmála 5000 fanoušků, se fanoušci s FREE FALL mohli setkat i na autogramiádě. Kapela také zavzpomínala na společný koncert s WITHIN TEMPTATION, který se uskutečnil v březnu loňského roku. V backstage se kapely potkaly znovu v čele s frontmankou SHARON DEN ADEL.

FREE FALL VYDÁVAJÍ NOVÉ CD A DVD

V současnosti nahrává FREE FALL ve Studiu Šopa výroční CD MALÝ KOUSEK VĚČNOSTI. Album má být průřezem celou hudební érou této kapely. Deska bude mít křest 30. 10. 2015 v Uherském Hradišti. Kapela připravuje také DVD, kde se objeví i záznam z letošního koncertu na Masters of Rock.

Poslední novinkou je oficiální potvrzení FREE FALL jako předkapely české rockové legendy CITRON. Společné turné odjedou napříč republikou a to převážně v listopadu a prosinci tohoto roku. Aktuální dění v kapele můžete sledovat na oficiálních stránkách kapely www.free-fall.cz nebo na facebookové stránce https://www.facebook.com/bandfreefall

Nový Spark
venku od 30. srpna
Kalendář akcí
23.09. MISÞYRMING, DARVAZA & VORTEX OF END
23.09. Rivers of Nihil, Black Crown, Initiate, MOL, Orbit Culture
24.09. FÖLLAKZOID
25.09. Magic sword
27.09. STROMBOLI
28.09. Protector, Lahar, Mörkhimmel
01.10. Paul Gilbert
02.10. Protector, Denet
02.10. ROGER WATERS - film
02.10. OMNIUM GATHERUM, HAMFERÐ, HEIDRA
A co FAKKER!?