Nový Spark
venku od 1. srpna
Frontman PEARL JAM zveřejnil dvě dojemné skladby. Jde o pomoc nemocným dětem

Frontman PEARL JAM zveřejnil dvě dojemné skladby. Jde o pomoc nemocným dětem

Eddie Vedder odhalil nové písně „Matter Of Time“ a „Say Hi“ v rámci virtuálního fundraisingové události Venture Into Cures. Cílem eventu, který se uskutečnil 18. listopadu, bylo zvýšení povědomí o vzácné nemoci Epidermolysis Bullosa a zejména získání finančních prostředků na léčbu nemocných.

Zatímco v případě „Matter Of Time“ šlo o zcela novou skladbu, „Say Hi“ je píseň, kterou muzikant původně napsal pro Eli Meyer, podle jeho vlastních slov statečnou šestiletou dívenku postiženou právě touto nemocí.

Celou benefiční akci organizoval sám Eddie se svojí manželkou Jill. „Ed i já jsme neuvěřitelně vděční všem, kteří se k nám pro Venture Into Cures připojili. Každý den čelí děti s EB a jejich rodiny velkým výzvám. Tato událost umožní lidem nahlédnout do jejich světa. Posláním Epidermolysis Bullosa Research Partnership je najít lék a tato událost nám pomůže přiblížit se k cíli zase o krok blíž,“ prohlásila Jill.

Epidermolysis Bullosa (Bulózní epidermolýza) je vzácné vrozené dědičné onemocnění pojivové tkáně. Pro děti s tímto onemocněním se často používá označení „motýlí děti,“ neboť se o jejich kůži říká, že je křehká jako motýlí křídla


Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace