Nový Spark
venku od 1. listopadu
Frontman THE OFFSPRING Dexter Holland získal doktorát za výzkum viru HIV

Frontman THE OFFSPRING Dexter Holland získal doktorát za výzkum viru HIV

Seznamte se: Bryan Keith „Dexter“ Holland Ph.D.! Frontman legendárních THE OFFSPRING konečně dokončil své studium, které před mnoha lety kvůli kapele přerušil. Zaměřil se na výzkum HIV v oblasti molekulární biologie.

Zpěvák a kytarista punk-rockových THE OFFSPRING musel studium přerušit v roce 1994 po vydání úspěšné desky „Smash“, která je dodnes nejprodávanějším albem vydaným pod nezávislým vydavatelstvím. Dexter Holland se ke studiu vrátil teprve před pár lety a nyní se konečně může chlubit akademickým titulem doktor.


Holland se během studia na Univerzitě Jižní Kalifornie věnoval výzkumu HIV v oblasti molekulární biologie. Ve své závěrečné práci, která je pro zájemce dostupná online , se na 175 stranách zabýval virem HIV, který způsobuje AIDS. Její název je poměrně dlouhý: „Discovery of Mature MicroRNA Sequences within the Protein-Coding Regions of Global HIV-1 Genomes: Predictions of Novel Mechanisms for Viral Infection and Pathogenicity“.

Dle vlastních slov sice Dexter nepřináší žádný lék, ale věří, že jeho souhrn informací může v budoucnu k nalezení případného léku pomoci. „Věřím, že všechny informace, které jsme o nemoci za posledních 30 let získali, budou sloužit k něčemu produktivnímu a jednou dokonce můžou dopomoci i k řešení,“ uvedl Holland.


Poslední studiové album THE OFFSPRING nazvané „Days Go By“ vyšlo v roce 2012. Fanoušci skupiny nyní mohou začít jásat, neboť doktor Holland prozradil, že kromě masivního turné se příznivci skupiny konečně dočkají i vydání nového materiálu. „Budeme nahrávat, kdykoliv to jen bude možné. Očekávejte novou hudbu již brzy!“ dodal Dexter na závěr.

Nový Spark
venku od 1. listopadu
Kalendář akcí
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace