Nový Spark
venku od 2. dubna
Fúze dvou severských sil - APOCALYPTICA si do nového singlu pozvala Elize Ryd z AMARANTHE

Fúze dvou severských sil - APOCALYPTICA si do nového singlu pozvala Elize Ryd z AMARANTHE

Dvě severské síly se spojily! Finské cellové kvarteto představuje nový singl „What We're Up Against“, v němž hostuje švédská zpěvačka Elize Ryd z AMARANTHE. Výsledkem spolupráce je i vizuálně hypnotizující videoklip.

„Společnou píseň jsme s Elize chtěli udělat už od dob, kdy jsme byli s AMARANTHE v roce 2020 na turné. Skladba ‚ What We're Up Against‘ je pro tuto spolupráci jako stvořená a Elize podává fascinující výkon. Textově vypovídá o tom, jak je důležité být v dnešní době věrní svým hodnotám a umět formulovat vlastní názory,“ říká o novém singlu Eicca Toppinen.

APOCALYPTICA na Sparkshopu

„What We're Up Against“ je mocná hymna, která překračuje hudební hranice a mísí charakteristický cello metal APOCALYPTIKY s elektrizujícími vokály Elize. Doprovodné video přivádí k životu synergii těchto dvou severských hudebních sil. Navíc členové APOCALYPTIKY nedávno prozradili, že pracují na novém studiovém albu!

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace