Nový Spark
venku od 1. června
Gary Holt z EXODUS ohlásil, že končí s chlastem

Gary Holt z EXODUS ohlásil, že končí s chlastem

Kytarista EXODUS Gary Holt se na sociálních sítích vyznal, že přestává pít. Od 15. června chce žít bez alkoholu.

„První den, jdu na to. Uplynulý rok jsem si uvědomil, že musím přestat s pitím. Byla to pro mě dlouhá party, ale už se na ní příliš nebavím. Chlast se na mě podepsal a je na čase se očistit a zestřízlivět,“ napsal muzikant na svůj Instagram.

Několik muzikantů Holta v komentářích podpořilo, např. Lord Ahriman z DARK FUNERAL, který komentoval: „Vítej v klubu. Správné rozhodnutí. Nic nepřekoná čistou mysl a duši! Pojďme se společně zmrskat silnou černou kávou.“

Držíme Garymu v jeho cestě k očištění palce.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
04.09. METAL!!! 2026
A co FAKKER!?
logo