Nový Spark
venku od 1. července
GATE CRASHER a FORREST JUMP jsou DoubleGang

GATE CRASHER a FORREST JUMP jsou DoubleGang

Foto a text: Petr Klepetko

Další zastávkou pro zmíněné rockové smečky byl koncert v Moravském Krumlově v malém útulném klubu Maxim. Samozřejmě jsme u toho nemohli chybět. Jako support si obě party přivezly kapelu DR.DOLL ze Žďáru nad Sázavou.

Klub se od samého začátku začal velmi rychle zaplňovat a díky tomu bylo jasné, že nastane parádní večírek. Celý večer zahájili DR.DOLL, kteří svým rock’n‘rollem rozehřáli publikum. Po krátké pauze s přestavbou následovali hardcore-crossoveroví FORREST JUMP. Ti to rozjeli naplno od samého začátku. Jejich frontman Pepa Michálek se vyznačuje specifickým hlasovým projevem.

FORREST JUMP natočili klip k písni s názvem "Maso", aktuálně jedou společné tour s GATE CRASHER a čekají je letní festivaly jako např. Masters of Rock.Po přestavbě aparatury už diváci vyhlíželi hlavní hvězdu večera. GATE CRASHER svůj set odpálili písní "Mrazení". Co určitě stojí za zmínku je kompletní vylepšení aparátu a zvuku u GATE CRASHER. Na zvuku je to opravdu znát, klukům to hraje fantasticky. Kapela nedávno točila dva klipy na písně "Vzpomínky" a "Laaaska", kterou při odložení nástroje zpívá basák Macek.

Celý večer byl plný energie a nadšení, diváci si ho plně užívali. Název Doublegang měl silnou vypovídající hodnotu ve spojení hudby obou formací. Podtrhlo to nezapomenutelný zážitek. Bezvadná atmosféra koncertu, fajn lidi, zkrátka paráda, co víc si přát.

Další koncerty v rámci DoubleGang Tour jsou do 12. dubna zrušeny - jedná se o vystoupení v následujících místech - Hranice, Jablunkov, Litvínov, Rousínov, Luhačovice a Nikolčice.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
05.07. JACK WHITE
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
14.08. LIMP BIZKIT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace