Nový Spark
venku od 1. července
GATE CRASHER novinkou „Předsevzetí“ lákají na podzimní turné

GATE CRASHER novinkou „Předsevzetí“ lákají na podzimní turné

“Nebo si dám, je to jen den, tak začnem zítra...” zní v úvodu vtipně laděné novinky Brňáků GATE CRASHER. Ta je již třetím novým singlem, který moravská parta letos nadělila svým fanouškům.

Skladba „Předsevzetí“ přichází na svět dva měsíce po předchozích (nutno říci velmi úspěšných) singlech „Jako vlci“ a „Těžkej svět“ a doplňuje tak smršť novinek, které z tábora GATE CRASHER letos přicházejí. Zároveň láká na blížící se podzimní TOTO Tour, na které se kapela již v polovině října vydá společně s teplickým MOTORBANDEM.

„Předsevzetí je taková novoroční písnička. Rozhodli jsme se ji vypustit až teď na podzim, s blížícím se koncem roku, protože to bude přesně to období, kdy je tohle téma nejvíc aktuální. Po Novým roce jsme všichni namotivovaní, ale v květnu už si půlka z nás ani nevzpomene, co že jsme to chtěli dodržet,” směje se frontman Ondra.

„A kdo si chce udělat přípravu na novoroční sliby, nejlíp udělá, když se za náma staví na některej z koncertů podzimní šňůry. Může si poslechnout, jak to s těmi předsevzetími je a u panáčka pak můžeme probrat detoxikační plány na příští rok,“ doplňuje basák Macek.

Podzimní TOTO Tour startuje 14.10. v Libotenicích u Litoměřic a čítá celkem deset zastávek napříč Českou republikou. Zakončení je plánováno na 10.12. V Brně. Podrobné informace najdete na webu www.gatecrasher.cz.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
15.07. LIVING COLOUR, NANDAY
17.07. GEVURAH, VORTEX OF END
17.07. VOIVOD, ACID FORCE
21.07. AC/DC
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. KORN, SPIRITBOX
29.07. SCORPIONS
01.08. SUFFOCATION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace