Nový Spark
venku od 1. prosince
GATE CRASHER novinkou „Předsevzetí“ lákají na podzimní turné

GATE CRASHER novinkou „Předsevzetí“ lákají na podzimní turné

“Nebo si dám, je to jen den, tak začnem zítra...” zní v úvodu vtipně laděné novinky Brňáků GATE CRASHER. Ta je již třetím novým singlem, který moravská parta letos nadělila svým fanouškům.

Skladba „Předsevzetí“ přichází na svět dva měsíce po předchozích (nutno říci velmi úspěšných) singlech „Jako vlci“ a „Těžkej svět“ a doplňuje tak smršť novinek, které z tábora GATE CRASHER letos přicházejí. Zároveň láká na blížící se podzimní TOTO Tour, na které se kapela již v polovině října vydá společně s teplickým MOTORBANDEM.

„Předsevzetí je taková novoroční písnička. Rozhodli jsme se ji vypustit až teď na podzim, s blížícím se koncem roku, protože to bude přesně to období, kdy je tohle téma nejvíc aktuální. Po Novým roce jsme všichni namotivovaní, ale v květnu už si půlka z nás ani nevzpomene, co že jsme to chtěli dodržet,” směje se frontman Ondra.

„A kdo si chce udělat přípravu na novoroční sliby, nejlíp udělá, když se za náma staví na některej z koncertů podzimní šňůry. Může si poslechnout, jak to s těmi předsevzetími je a u panáčka pak můžeme probrat detoxikační plány na příští rok,“ doplňuje basák Macek.

Podzimní TOTO Tour startuje 14.10. v Libotenicích u Litoměřic a čítá celkem deset zastávek napříč Českou republikou. Zakončení je plánováno na 10.12. V Brně. Podrobné informace najdete na webu www.gatecrasher.cz.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
30.11. MYSTHIRMING, DARVAZA, HELLERUIN, WRANG
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
06.12. THE ABBEY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace