Nový Spark
venku od 1. září
Geezer Butler z BLACK SABBATH vydá svou autobiografii

Geezer Butler z BLACK SABBATH vydá svou autobiografii

Fanoušci BLACK SABBATH se můžou těšit na novinku od baskytaristy Geezera Butlera – tentokrát však ne hudební, ale knižní. Legendární muzikant vydá letos v létě svoji autobiografii.

Kniha s anglickým názvem Into the Void – From Birth to Black Sabbath – and Beyond bude k dostání od 8. června. Butler v ní vypráví o svém raném dětství v Birminghamu, přes kariéru s kapelou až do současnosti. Kromě jeho ikonického hudebního působení a drsného dětství kniha popisuje také to, jak se málem stal účetním, i důvody jeho celoživotní lásky k okultismu.

Bude se jednat o třetí memoáry napsané členem původní sestavy BLACK SABBATH. Jmenuju se Ozzy od Ozzyho Osbourna vyšla v roce 2009 a Iron Man: Moje jízda s Black Sabbath – nebem i peklem od Tonyho Iommiho v roce 2011.

Vydavatelství HarperCollins o knize napsalo: „S více než 70 miliony prodaných desek jsou průkopníci heavy metalu BLACK SABBATH jednou z nejvlivnějších kapel všech dob. Geezer Butler byl od samého počátku v centru jejich úspěchu. Pojmenoval skupinu, poskytl jí typický zvuk baskytary a napsal texty, které tak silně rezonovaly u fanoušků po celém světě.“

Memoáry rockerů i další knihy zakoupíte na Sparkshopu!

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace