Nový Spark
venku od 1. července
Geezer Butler z BLACK SABBATH vydá svou autobiografii

Geezer Butler z BLACK SABBATH vydá svou autobiografii

Fanoušci BLACK SABBATH se můžou těšit na novinku od baskytaristy Geezera Butlera – tentokrát však ne hudební, ale knižní. Legendární muzikant vydá letos v létě svoji autobiografii.

Kniha s anglickým názvem Into the Void – From Birth to Black Sabbath – and Beyond bude k dostání od 8. června. Butler v ní vypráví o svém raném dětství v Birminghamu, přes kariéru s kapelou až do současnosti. Kromě jeho ikonického hudebního působení a drsného dětství kniha popisuje také to, jak se málem stal účetním, i důvody jeho celoživotní lásky k okultismu.

Bude se jednat o třetí memoáry napsané členem původní sestavy BLACK SABBATH. Jmenuju se Ozzy od Ozzyho Osbourna vyšla v roce 2009 a Iron Man: Moje jízda s Black Sabbath – nebem i peklem od Tonyho Iommiho v roce 2011.

Vydavatelství HarperCollins o knize napsalo: „S více než 70 miliony prodaných desek jsou průkopníci heavy metalu BLACK SABBATH jednou z nejvlivnějších kapel všech dob. Geezer Butler byl od samého počátku v centru jejich úspěchu. Pojmenoval skupinu, poskytl jí typický zvuk baskytary a napsal texty, které tak silně rezonovaly u fanoušků po celém světě.“

Memoáry rockerů i další knihy zakoupíte na Sparkshopu!

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace