Nový Spark
venku od 1. března
Gerre z TANKARD vzpomíná na setkání s METALLICOU

Gerre z TANKARD vzpomíná na setkání s METALLICOU

Březnový Spark přináší první díl rubriky Old School Memories o frankfurtské legendě thrash metalu TANKARD. Průvodcem historií se v exkluzivním rozhovoru stal zpěvák Andreas Geremia, přezdívaný Gerre. Mimo jiné vzpomíná i na své setkání se členy METALLIKY.

Na internetu se nedávno objevila fotka z roku 1984, na které je Gerre ve společnosti Larse Ulricha a Jamese Hetfielda. Zpěvák TANKARD v rozhovoru prozradil, kde se tenkrát potkali:

METALLICA jela evropské turné v roli předskokanů TWISTED SISTER. Foto vzniklo doma ve Frankfurtu. Lars a James se šli po koncertu pobavit mezi fanoušky. Byli jsme nadšení, pozdravili se s nimi, ani nevím, kdo to tenkrát vyfotil. Mezi fanoušky jsme rozdávali letáky na připravovaný koncert TANKARD. VENOM tenkrát vydali třetí album nazvané ‚At War with Satan‘. Mladí se tenkrát dělili na metalisty, punkery a diskotékové pozéry. Proto jsme si název VENOM trochu upravili a náš koncert nazvali ‚At War with Break Dancers‘, čemuž se mladé hvězdy z METALLIKY hezky od plic zasmály.“

TANKARD vydali limitovanou edici boxu „For a Thousand Beers“ s výběrem nejlepších nahrávek z počátků jejich kariéry. Vybírejte CD nebo LP box na Sparkshopu!

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
08.03. MESHUGGAH
08.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
09.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace