Nový Spark
venku od 1. června
Glenn Hughes si do Prahy odskočí z natáčení s BLACK COUNTRY COMMUNION

Glenn Hughes si do Prahy odskočí z natáčení s BLACK COUNTRY COMMUNION

Jeden z nejznámějších zpěváků rockové historie Glenn Hughes vystoupí v pondělí 13. února v Praze. Od 20.00 zahraje v rámci svého evropského turné k propagaci aktuálního alba „Resonate“ v Meetfactory. Měsíc před akcí odhaluje informace ke koncertu, který otevřou britští rockeři STONE BROKEN.

„Dorazíme ve čtyřech. Na kytaru zahraje Søren Andersen, na bicí Pontus Engborg a na klávesy Jay Boe. Repertoár se bude skládat z mixu skladeb z nového alba Resonate a samozřejmě ze všech mých historický hitů z nejrůznějších dekád,“ říká Glenn Hughes, který prozradil, že na turné vyrazí přímo ze studia v Los Angeles, kde připravuje nový materiál se supergroup s BLACK COUNTRY COMMUNION, v níž spojil své síly s kytaristou Joe Bonamassou nebo bubeníkem Jasonem Bonhamem.

„Z evropského turné včetně pražského koncertu jsem nadšený a rád bych vzkázal fanouškům, že turné bude o rockové hudbě a o tom, co znamená pro mne, moji kapelu, ale i naše fanoušky. Pojďme si užít zabijáckou noc, určenou milovníkům rocku, kteří si dokážou užít koncert. Uvidíme se u pódia,“ říká zpěvák. Glenn Hughes během své kariéry prošel několika zásadními kapelami. Mimo své sólové dráhy to byli především DEEP PURPLE a BLACK SABBATH. „Od každého projektu a lidí v něm jsem se něco naučil. Je důležité se neustále učit, abychom rostli. Věřím v karmu a v to, že nežijeme jenom jednou. Věřím, že ostatním lidem se má pomáhat. I o tom je ostatně nové album Resonate,“ dodává.

Časový plán koncertu
19:00 dveře
20:00 – 20:40 STONE BROKEN
21:10 GLENN HUGHES

Vstupenky jsou v předprodejních sítích Ticketportal a Ticketstream.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
12.06. LIVE STREAM EPICA
16.07. ANTHRAX - live stream
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace