Nový Spark
venku od 1. června
GORGOROTH vydají znovu „Under The Sign Of Hell“

GORGOROTH vydají znovu „Under The Sign Of Hell“

Norská black metalová stálice GORGOROTH se vrátí na do začátků své kariéry a znovu vydá svou třetí blasfemickou nálož „Under The Sign Of Hell“ z roku 1997. Velký svátek pro všechny rouhače a neznabohy.


Hnaná nelítostným riffováním, syrovými a studenými bicími a vokály je deska v rámci tvorby GORGOROTH považována za přelomovou. Nyní vyjde znovu po dvaceti letech na CD a v různých vinylových provedení a s osvěženým artworkem, nad čímž dozoroval sám Infernus.

Deska má znovu vyjít v pozdním listopadu.

Nahrávací sestava:
Pest – vokál
Infernus – kytara, basa
Grim (R.I.P. 1999) – bicí
Ares – basa (track 1)

Seznam písní:
1. Revelation of Doom
2. Krig
3. Funeral Procession
4. Profetens åpenbaring
5. Postludium
6. Ødeleggelse og undergang
7. Blood Stains the Circle
8. The Rite of Infernal Invocation
9. The Devil Is Calling


Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo