Nový Spark
venku od 1. dubna
GROG vstupuje do své čtvrté dekády novým klipem „Už tady jsou“, vystoupí i na Masters of Rock

GROG vstupuje do své čtvrté dekády novým klipem „Už tady jsou“, vystoupí i na Masters of Rock

Bohumínští rockeři GROG načali čtvrtou dekádu své existence a hodlají do ní snad už brzy vydat nové album. To je zároveň představí v občerstvené sestavě – z té, která nahrála zatím poslední desku „Mona Lisa ze Stodolní“ (2016), zbyl jen odvěký tahoun kapely, kytarista Martin Sitek, a baskytarista Honza Valuštík.

Jako předzvěst věcí příštích kapela pouští do světa pecku „Už tady jsou“, která je slibovaným pilotním singlem z připravovaného alba. Prezentují se v ní noví členové, kytarista Libor Gora a bubeník Zdenko Hajdučák, jinak spoluhráči z projektu ACOUSTICA, ale konečně taky pořádně zpěvák Marcel Blaha, jehož lze v čele kapely vídat už dobrých sedm let na koncertních pódiích.

Pokud se chystáte na festival Masters of Rock, budete si tam moct GROG užít naživo. Na druhé stage uzavřou noční program pátečního dne!

Nový Spark
venku od 1. dubna
Kalendář akcí
18.04. EXHUMED, GRUESOME
18.04. SOLENCE
20.04. DITZ
20.04. WITCH FEVER
21.04. LANSDOWNE
21.04. IOTUNN
22.04. FULL OF HELL, THE BODY, JARHEAD FERTILIZER, JAD
22.04. MANFRED MANN`S EARTH BAND
23.04. MANFRED MANN`S EARTH BAND
25.04. BLOODY FEST VOL. 6
A co FAKKER!?
logo