Nový Spark
venku od 1. června
GRUESOME zveřejnili první song z jejich nadcházejícího EP

GRUESOME zveřejnili první song z jejich nadcházejícího EP

Old-school deathmetalisté GRUESOME na 20. květen chystají nové EP „Dimensions of Horror“, ze kterého nyní zveřejnili otvírák „Forces of Death“. Kapela se opět inspiruje death metalem staré školy a jmenovitě prvotinou DEATH „Scream Bloody Gore“. Frontman Matt Harvey (také EXHUMED) vám již prozradí více:

Jsme nadšení, že se s vámi můžeme podělit o první song „Forces of Dead“ z našeho nového EP. Novinka „Dimensions of Horror“ se vrací ke kořenům našeho oblíbeného floriďana Chucka Schuldinera a dnů debutového alba „Scream Bloody Gore“ a prvotních demo nahrávek. Chtěli jsme udělat něco syrovějšího, hnusnějšího a více primitivního něž „Savage Land“ a doufáme, že si tento ohavný raný death metal užijete. Takže v průběhu poslechu zavřete oči, představte si, že jste se vrátili ze střední v roce 1987, slezli jste z kola, vytáhli jste kazetu z walkmanu a šli jste se podívat do schránky. Uvnitř je 60. minutová TDK páska, kterou vám poslal váš kamarád ze zámoří, se kterým si dopisujete. Na jedné straně je demo INSANITY z roku 1985 a na té druhé je tohle mini album. Ukradnete pár fotrových piv, zapálíte joint a pustíte si ošuntělou VHS kopii The Beyond na stokilové televizi. Teď jste připraveni vstoupit do dimenze hororu a narukovat do sil smrti“.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace