Nový Spark
venku od 1. června
GRUESOME zveřejnili první song z jejich nadcházejícího EP

GRUESOME zveřejnili první song z jejich nadcházejícího EP

Old-school deathmetalisté GRUESOME na 20. květen chystají nové EP „Dimensions of Horror“, ze kterého nyní zveřejnili otvírák „Forces of Death“. Kapela se opět inspiruje death metalem staré školy a jmenovitě prvotinou DEATH „Scream Bloody Gore“. Frontman Matt Harvey (také EXHUMED) vám již prozradí více:

Jsme nadšení, že se s vámi můžeme podělit o první song „Forces of Dead“ z našeho nového EP. Novinka „Dimensions of Horror“ se vrací ke kořenům našeho oblíbeného floriďana Chucka Schuldinera a dnů debutového alba „Scream Bloody Gore“ a prvotních demo nahrávek. Chtěli jsme udělat něco syrovějšího, hnusnějšího a více primitivního něž „Savage Land“ a doufáme, že si tento ohavný raný death metal užijete. Takže v průběhu poslechu zavřete oči, představte si, že jste se vrátili ze střední v roce 1987, slezli jste z kola, vytáhli jste kazetu z walkmanu a šli jste se podívat do schránky. Uvnitř je 60. minutová TDK páska, kterou vám poslal váš kamarád ze zámoří, se kterým si dopisujete. Na jedné straně je demo INSANITY z roku 1985 a na té druhé je tohle mini album. Ukradnete pár fotrových piv, zapálíte joint a pustíte si ošuntělou VHS kopii The Beyond na stokilové televizi. Teď jste připraveni vstoupit do dimenze hororu a narukovat do sil smrti“.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
30.06. HELLOWEEN, HAMMERFALL
05.07. JACK WHITE
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace