Nový Spark
venku od 1. června
HAMMERFALL pějí ódu na bratrství

HAMMERFALL pějí ódu na bratrství

Dlouho očekáváné nové album „Hammer of Dawn“ švédských kladivounů HAMMERFALL vychází již tento pátek 25. února. Jako třetí singl hází kapela do placu skladbu „Brotherhood“. Mrkněte na videoklip!

„Brotherhood“ je hudební óda na nejvěrnější fanoušky, kteří s kapelou vydrželi i přes těžké časy. Své bratrství oslavují i členové HAMMERFALL mezi sebou, hlavně kytarista Oscar Dronjak a zpěvák Joacim Cans, jejichž přátelství se datuje až do roku 1996. Přenést důležité sdělení písně do videoklipu Švédům pomohl jejich krajan Patric Ullaeus.

„Jedná se o fantastické hudební číslo a skvělá úvodní skladba nového alba, která oslavuje ty nejlepší fanoušky na světě. Templáři kovu – bez vás bychom tu nebyli! Ve videu se objevují i naše děti a ukazují, kolik zábavy si užíváme na pódiu i mimo něj,“ komentuje skladbu zpěvák Joacim.

Kytarista Oscar dodává: „Singly, co jsme dosud zveřejnily, byly dobrým měřítkem naší tvorby, ale ‚Brotherhood‘ shrnuje vše, co z nás udělalo kapelou, jakou jsme dnes. Rychlou a zběsilou, melodickou i strhující, prostě se jedná o 100% klasický heavy metal HAMMERFALL!“

Kupte si nové album nebo skvělý merch HAMMERFALL na Sparkshopu!

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
30.06. HELLOWEEN, HAMMERFALL
05.07. JACK WHITE
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace