Nový Spark
venku od 1. června
HAMMERFALL pějí ódu na bratrství

HAMMERFALL pějí ódu na bratrství

Dlouho očekáváné nové album „Hammer of Dawn“ švédských kladivounů HAMMERFALL vychází již tento pátek 25. února. Jako třetí singl hází kapela do placu skladbu „Brotherhood“. Mrkněte na videoklip!

„Brotherhood“ je hudební óda na nejvěrnější fanoušky, kteří s kapelou vydrželi i přes těžké časy. Své bratrství oslavují i členové HAMMERFALL mezi sebou, hlavně kytarista Oscar Dronjak a zpěvák Joacim Cans, jejichž přátelství se datuje až do roku 1996. Přenést důležité sdělení písně do videoklipu Švédům pomohl jejich krajan Patric Ullaeus.

„Jedná se o fantastické hudební číslo a skvělá úvodní skladba nového alba, která oslavuje ty nejlepší fanoušky na světě. Templáři kovu – bez vás bychom tu nebyli! Ve videu se objevují i naše děti a ukazují, kolik zábavy si užíváme na pódiu i mimo něj,“ komentuje skladbu zpěvák Joacim.

Kytarista Oscar dodává: „Singly, co jsme dosud zveřejnily, byly dobrým měřítkem naší tvorby, ale ‚Brotherhood‘ shrnuje vše, co z nás udělalo kapelou, jakou jsme dnes. Rychlou a zběsilou, melodickou i strhující, prostě se jedná o 100% klasický heavy metal HAMMERFALL!“

Kupte si nové album nebo skvělý merch HAMMERFALL na Sparkshopu!

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH
30.07. DEPECHE MODE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace