Nový Spark
venku od 3. června
HAMMERFALL vydali nově smíchané přelomové album „Renegade“

HAMMERFALL vydali nově smíchané přelomové album „Renegade“

Švédská heavymetalová mašina HAMMERFALL vydala 12. listopadu prostřednictvím Nuclear Blast nově smíchanou verzi svého celosvětově uznávaného průlomového alba „Renegade“. Nahrávka původně vyšla v roce 2000.

Nový titul HAMMERFALL i další nahrávky pořídíte v našem Sparkshopu

V roce 2000, kdy již měli HAMMERFALL venku alba „Glory To The Brave“ a „Legacy Of Kings“ odcestovala skupina do Nashvillu, aby spolupracovala s ikonickým producentem Michaelem Wagenerem (MÖTLEY CRÜE, METALLICA, MEGADETH, Ozzy Osbourne), jímž opustila svoje bezpečné útočiště, jímž bylo studio Fredman v Göteborgu ve Švédsku, kde vznikaly výše uvedené desky.


„Renegade“ se skladbami jako „Templars Of Steel“, „A Legend Reborn“ nebo „Keep The Flame Burning“ následně zaznamenalo obří mezinárodní úspěch. K 20. výročí alba se kapela vrací zase na začátek, jelikož oslovila Fredrika Nordströma (DIMMU BORGIR, AT THE GATES, ARCH ENEMY, IN FLAMES), jenž stojí za produkcí zmíněných prvních dvou desek, aby nahrávku znovu smíchal. Titul nazvaný „Renegade 2.0“ navíc vyšel v mnoha dříve nevydaných formátech s dalšími bonusy.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
11.07. MASTERS OF ROCK
15.07. LIVING COLOUR, NANDAY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace