Nový Spark
venku od 30. dubna
Hardrockeři RIVAL SONS se v srpnu ukážou v Praze

Hardrockeři RIVAL SONS se v srpnu ukážou v Praze

Kapela RIVAL SONS vloni vydala další skvělé album „Hollow Bones“, se kterým vyrazila na turné, při němž nebude chybět ani Praha. Koncert je na programu 6. srpna v Lucerna Music Baru.

Kytarista Scott Holiday dlouho snil o kapele, která by naplnila jeho psychedelické vize a zazněla tóny garážového rocku. Na internetu našel zpěváka Jay Buchanana a kapela debutovala albem „Before the Fire“. Po dalších čtyřech albech si RIVAL SONS vydobyli zaslouženou úctu a renomé.

Guardian je nazval „Vitální silou moderního věku“ a RIVAL SONS berou svou hudbu téměř jako poslání. „Sluncem prozářená psychedelie a neodolatelné riffy s vlivy soulu, funku a blues... Jestli vás dostali BLACK KEYS a jejich album ‚El Camino‘, je na čase se seznámit s vaší novou oblíbenou kapelou,“ pokračuje Guardian.

Vstupenky budou k zakoupení za 590 Kč + poplatky od 11. května od 9.hodin na pokladně a webu Lucerna Music Baru (na pokladně bez poplatku), na www.goout.cz a v sítích Ticketpro a Ticketrpotal. Na místě pak za 690 Kč.

Nový Spark
venku od 30. dubna
Kalendář akcí
21.05. LIVESTREAM MYRKUR
28.05. LIVESTREAM NIGHTWISH
28.05. LIVESTREAM MYRKUR
12.06. LIVE STREAM EPICA
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace