Nový Spark
venku od 1. března
Hardrockeři RIVAL SONS se v srpnu ukážou v Praze

Hardrockeři RIVAL SONS se v srpnu ukážou v Praze

Kapela RIVAL SONS vloni vydala další skvělé album „Hollow Bones“, se kterým vyrazila na turné, při němž nebude chybět ani Praha. Koncert je na programu 6. srpna v Lucerna Music Baru.

Kytarista Scott Holiday dlouho snil o kapele, která by naplnila jeho psychedelické vize a zazněla tóny garážového rocku. Na internetu našel zpěváka Jay Buchanana a kapela debutovala albem „Before the Fire“. Po dalších čtyřech albech si RIVAL SONS vydobyli zaslouženou úctu a renomé.

Guardian je nazval „Vitální silou moderního věku“ a RIVAL SONS berou svou hudbu téměř jako poslání. „Sluncem prozářená psychedelie a neodolatelné riffy s vlivy soulu, funku a blues... Jestli vás dostali BLACK KEYS a jejich album ‚El Camino‘, je na čase se seznámit s vaší novou oblíbenou kapelou,“ pokračuje Guardian.

Vstupenky budou k zakoupení za 590 Kč + poplatky od 11. května od 9.hodin na pokladně a webu Lucerna Music Baru (na pokladně bez poplatku), na www.goout.cz a v sítích Ticketpro a Ticketrpotal. Na místě pak za 690 Kč.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
24.03. APOCALYPTICA, EPICA
25.03. CANNIBAL CORPSE, DARK FUNERAL, INGESTED, STORMRULER
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace