Nový Spark
venku od 30. října
HARLEJ natočil nový klip „Až tady jednou nebudu"

HARLEJ natočil nový klip „Až tady jednou nebudu"

Třetí klip k aktuálnímu albu "Smutku dávám sbohem", které vyšlo začátkem letošního března, natočila skupina Harlej. Realizace klipu "Až tady jednou nebudu" se opět zhostil Petr Vinc Havlíček a jeho firma KHfilmin a s HARLEJEM tak navázali na několikanásobnou úspěšnou spolupráci z posledních let, ze které vzešel například klip "Strážní andělé", útočící na hranici 10 000 000 shlédnutí.

Výpravný klip se natáčel v průběhu září a října na několika lokacích, mezi nimiž dominuje prostředí Motolské nemocnice. Hlavní role se ujal charismatický Tomáš Hanák, známý především z divadla Sklep, a stejně tak z řady kultovních filmů.

„To, že natočíme klip 'Až tady jednou nebudu', bylo jasný hned od chvíle, kdy jsme píseň ve studiu nahráli. Osobně k ní mám hodně blízkej vztah, jak k hudbě, tak k textu. Zrovna texty na tenhle song jsme měli asi čtyři, než najednou přišel ten správnej námět a nápad. Jsem hodně potěšen tím, jak klip dopadl. Myslím, že Vinc se námětem a zpracováním přesně trefil do toho, o čem nám v písničce šlo a posunul to ještě o kousek dál. A nesmírně si vážím toho, že do natáčení s námi šel člověk a herec formátu Tomáše Hanáka, byla to strašně příjemná a potěšující spolupráce,“ dodává ke klipu kytarista Tonda Rauer.


HARLEJ v letošním roce slaví 25 let a v první polovině letošního roku mělo proběhnout výroční halové tour, které bylo po první zastávce přerušené coronavirovou pandémií. Další dva koncerty proběhly jako open air v září a zbylé koncerty se uskuteční v příštím roce, jakmile to epidemiologické opatření dovolí.

„Držte se a doufáme, že třeba zrovna Až tady jednou nebudu, vás na pár chvilek zabaví od sledování současné situace okolo nás,“ vzkazuje fandům Tonda Rauer.

S HARLEJ jsme letos zažili jeden z mála proběhlých větších koncertů v rámci Pekelného léta. Naši velkou reportáž včetně historek ze zákulisí jste mohli najít v srpnovém Sparku.

Nový Spark
venku od 30. října
Kalendář akcí
18.12. LIVESTREAM TRANS SIBERIAN ORCHESTRA
12.03. APOCALYPTICA, EPICA
13.03. PRIMAL FEAR
20.03. PRIMAL FEAR
05.05. HELLOWEEN
21.09. FROG LEAP
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
A co FAKKER!?