Nový Spark
venku od 2. října
HARLEJ počtvrté v Lucerně, tentokrát v čase vánočním

HARLEJ počtvrté v Lucerně, tentokrát v čase vánočním

HARLEJ se 20.12.2022 po třech předchozích vyprodaných koncertech v Lucerně opět vrací do tohoto magického pražského sálu a tentokrát těsně před Vánocemi. Poprvé skupina vystoupila samostatně v Lucerně v roce 2015 během turné k 20 letům a následně ještě letech 2017 a 2018.

OBJEDNEJ SI ALBUM "Na Prodej" A ZÍSKEJ PLAKÁT JAKO DÁREK

„Lucerna je kouzelný místo a myslím, že každej muzikant si tam rád zahraje. Kdysi jsem chodil do Lucerny na vánoční koncerty interpretů, který jsem poslouchal a jsem rád, že tam letos můžeme udělat vánoční koncert s Harlejem. Uděláme všechno pro to, abychom si koncert my a samozřejmě hlavně naši fandové užili,“ říká kytarista Tonda Rauer.

V průběhu večera převezme HARLEJ od vydavatelství Warner Music platinovou desku za prodej alba "Smutku dávám sbohem". Na koncertě zazní i písně z alba "Na prodej", které aktuálně vychází v reedici na LP i jako CD s bonusovým DVD, které obsahuje prozatím poslední vystoupení HARLEJE v Lucerně v roce 2018. Jako hosté večera se představí skupina HANZ'S FUCKERS, která Harlej doprovázela již na několika turné.

Předprodej vstupenek je v síti Ticketstream

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace