Nový Spark
venku od 1. října
HEADFIRE uprostřed pekla! Nový klip už ve středu.

HEADFIRE uprostřed pekla! Nový klip už ve středu.

Peklo, pořádně vyzubení čerti, čarodějnice a říznej metal – přesně to je novinkový klip českých úderníků HEADFIRE . Ti si pro klip vybrali fofrovačku „Pekelnej Rej“, ve které to sype od začátku do konce. Pecka pochází z chystaného alba „Těžkej Flám“, které by se mělo objevit už v první polovině února. Klip bude mít exkluzivní premiéru u nás na webu ve středu 30. 1. 2019 v 19:00. Mrkněte na upoutávku.

Video se natáčelo v produkci naší Spark TV a režie a kamery se opět chopil náš redakční kolega David Havlena. Ten si jako prostředí klipu zvolil luxusní prostory jedinečného areálu Peklo Čertovina . „V Evropě neexistuje dokonalejší místo pro natáčení klipu s pekelnou tematikou. Mají tam všechno – dlouhé kamenné chodby, kotle, ohně, klece, Luciferův trůn… Absolutní ráj pro všechny filmaře. Nemusíte stavět nic.“ popisuje své nadšení David. Tým na místě doplnila ještě trojice od Krampus-čerti.cz . V klipu se tak prohání čert a vládce pekel v pravých kožešinách, se zvířecími rohy a v dokonale propracovaných maskách.

(z natáčení klipu Pekelnej Rej, foto David Havlena)

Připravte se na pořádnou pekelnou jízdu! Případně si dejte odběr našeho YouTube kanálu, ať premiéru klipu neprošvihnete. Klikněte zde .

Nový Spark
venku od 1. října
Kalendář akcí
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace