Nový Spark
venku od 2. srpna
HEADFIRE uprostřed pekla! Nový klip už ve středu.

HEADFIRE uprostřed pekla! Nový klip už ve středu.

Peklo, pořádně vyzubení čerti, čarodějnice a říznej metal – přesně to je novinkový klip českých úderníků HEADFIRE . Ti si pro klip vybrali fofrovačku „Pekelnej Rej“, ve které to sype od začátku do konce. Pecka pochází z chystaného alba „Těžkej Flám“, které by se mělo objevit už v první polovině února. Klip bude mít exkluzivní premiéru u nás na webu ve středu 30. 1. 2019 v 19:00. Mrkněte na upoutávku.

Video se natáčelo v produkci naší Spark TV a režie a kamery se opět chopil náš redakční kolega David Havlena. Ten si jako prostředí klipu zvolil luxusní prostory jedinečného areálu Peklo Čertovina . „V Evropě neexistuje dokonalejší místo pro natáčení klipu s pekelnou tematikou. Mají tam všechno – dlouhé kamenné chodby, kotle, ohně, klece, Luciferův trůn… Absolutní ráj pro všechny filmaře. Nemusíte stavět nic.“ popisuje své nadšení David. Tým na místě doplnila ještě trojice od Krampus-čerti.cz . V klipu se tak prohání čert a vládce pekel v pravých kožešinách, se zvířecími rohy a v dokonale propracovaných maskách.

(z natáčení klipu Pekelnej Rej, foto David Havlena)

Připravte se na pořádnou pekelnou jízdu! Případně si dejte odběr našeho YouTube kanálu, ať premiéru klipu neprošvihnete. Klikněte zde .

Nový Spark
venku od 2. srpna
Kalendář akcí
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace