Nový Spark
venku od 1. června
HELLOWEEN si užívají „Best Time“ a přizvali i Alissu White-Gluz z ARCH ENEMY

HELLOWEEN si užívají „Best Time“ a přizvali i Alissu White-Gluz z ARCH ENEMY

Němečtí dýňáci vypouštějí do éteru speciální videoklip ke své party písni „Best Time“, která se objevila na oceňovaném a fanoušky zbožňovaném eponymním albu „Helloween“. Skladba má na Spotify víc než 4 miliony streamů!

Ušetřete 7 % z každé objednávky zboží HELLOWEEN na Sparkshopu! Zadejte slevový kód PUMPKINS777. Pro prvních 77 objednávek navíc plakát A1 zdarma!

Uvolněná atmosféra, rychlá auta, noční život, neony a krásná žena – co víc si od videoklipu ke skladbě, ze které čiší naděje a optimismus, přát?

Autor skladby, kytarista Sascha Gerstner vysvětluje: „V hlavě jsem měl neo-noirovou atmosféru 80. let. Riff byl původně syntezátorový, ale později jsme ho zaranžovali pro kytary. Formula ‚Užiju si nejlepší čas svého života‘ byla docela spontánní, protože jsem měl chuť nechat minulost za sebou a užívat si přítomnosti. Andi si ten nápad i refrén okamžitě zamiloval a společně jsme vytvořili skladbu, jak ji znáte teď!“

Videoklip režíroval Martin Häusler, který se dříve postaral i o video ke „Skyfall“. Jedná se o 3D road movie, zahrnující živé klipy kapely a také cameo vystoupení zpěvačky ARCH ENEMY Alissy White-Gluz: „Poté, co jsme spolu před pár lety hráli na několika festivalech a koncertovali v Jižní Americe, jsme se s HELLOWEEN rozhodli natočit zábavný videoklip, abychom zavzpomínali na staré dobré časy a zároveň naplánovali mnoho dalších!“ říká zpěvačka.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
30.06. HELLOWEEN, HAMMERFALL
05.07. JACK WHITE
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace