Nový Spark
venku od 1. února
Hlas JUDAS PRIEST Rob Halford má za sebou druhou dávku vakcíny

Hlas JUDAS PRIEST Rob Halford má za sebou druhou dávku vakcíny

Devětašedesátiletý zpěvák se v pondělí 22. března na sociálních sítích podělil o fotku ze svého auta, na níž svírá osvědčení o vakcinaci. Obrázek doprovodil všeříkající zprávou: „hotovo“.

O JUDAS PRIEST jsme naposledy psali v loňském květnovém Sparku. Pokud vám chybí, seženete ho v našem Sparkshopu.

Nedávný výzkum Pew Research Center prozradil, že zhruba dvě třetiny dospělých Američanů mají v plánu nechat se naočkovat vakcínou proti COVID-19. Každý pátý Američan už dostal alespoň jednu dávku.

Rob Halford se mimo to před pár dny rozhovořil o posunu v práci na nové nahrávce JUDAS PRIEST. První společné soustředění absolvovali Rob s kytaristou Glennem Tiptonem a Richiem Faulknerem v Glennově studiu už vloni v březnu. „Mám hodně old-schoolový přístup. Ještě než vůbec začneme dělat na hudbě nebo textech, nasávám spolu s ostatními inspiraci. Chci říct, že jsme si vážně užívali pocit být pohromadě, nechat pracovat kreativitu a makat na nových skladbách. Ach, nemůžu se dočkat, až to fanoušci uslyší.“


Halford mimo jiné potvrdil, že se JUDAS PRIEST znovu spojí s týmem, který s nimi spolupracoval na „Firepower“, tedy producentem Andym Sneapem, Tomem Allomem a zvukovým inženýrem Mikem Exeterem. „Firepower se velmi povedlo. Naše nové skladby jsou taky skvělé, jsem opravdu hrdý na to, co jsme zatím udělali. Hodně se toho ještě chystá,“ uvedl Rob. Pandemie bohužel progres na novém albu značně zkomplikovala a byť jen náznak vydání je zatím v mlze.

Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
24.02. DEPECHE MODE
24.02. CRADLE OF FILTH, WEDNESDAY 13
24.02. PROTHEUS, KOMUNÁL
25.02. CRADLE OF FILTH, WEDNESDAY 13
25.02. LIONHEART, SUICIDE SILENCE, KUBLAI KHAN TX, PALEFACE, SWISS
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.03. CITRON
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace