Nový Spark
venku od 1. prosince
Hlas JUDAS PRIEST Rob Halford má za sebou druhou dávku vakcíny

Hlas JUDAS PRIEST Rob Halford má za sebou druhou dávku vakcíny

Devětašedesátiletý zpěvák se v pondělí 22. března na sociálních sítích podělil o fotku ze svého auta, na níž svírá osvědčení o vakcinaci. Obrázek doprovodil všeříkající zprávou: „hotovo“.

O JUDAS PRIEST jsme naposledy psali v loňském květnovém Sparku. Pokud vám chybí, seženete ho v našem Sparkshopu.

Nedávný výzkum Pew Research Center prozradil, že zhruba dvě třetiny dospělých Američanů mají v plánu nechat se naočkovat vakcínou proti COVID-19. Každý pátý Američan už dostal alespoň jednu dávku.

Rob Halford se mimo to před pár dny rozhovořil o posunu v práci na nové nahrávce JUDAS PRIEST. První společné soustředění absolvovali Rob s kytaristou Glennem Tiptonem a Richiem Faulknerem v Glennově studiu už vloni v březnu. „Mám hodně old-schoolový přístup. Ještě než vůbec začneme dělat na hudbě nebo textech, nasávám spolu s ostatními inspiraci. Chci říct, že jsme si vážně užívali pocit být pohromadě, nechat pracovat kreativitu a makat na nových skladbách. Ach, nemůžu se dočkat, až to fanoušci uslyší.“


Halford mimo jiné potvrdil, že se JUDAS PRIEST znovu spojí s týmem, který s nimi spolupracoval na „Firepower“, tedy producentem Andym Sneapem, Tomem Allomem a zvukovým inženýrem Mikem Exeterem. „Firepower se velmi povedlo. Naše nové skladby jsou taky skvělé, jsem opravdu hrdý na to, co jsme zatím udělali. Hodně se toho ještě chystá,“ uvedl Rob. Pandemie bohužel progres na novém albu značně zkomplikovala a byť jen náznak vydání je zatím v mlze.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
05.12. SILVERSTEIN, COMEBACK KID
05.12. SILVERSTEIN, COMEBACK KID
08.12. ZEAL AND ARDOR, SOOMA
08.12. TRAHIR
09.12. ÁRSTÍDIR
09.12. TŘI SESTRY, HARLEJ
10.12. URIAH HEEP
10.12. TŘI SESTRY, HARLEJ
11.12. BLEED FROM WITHIN, HUMANITY'S LAST BREATH, ALLT
11.12. BADFLOWER, DEAD POET SOCIETY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace