Nový Spark
venku od 1. června
HOLLYWOOD UNDEAD vypustili džina z lahve

HOLLYWOOD UNDEAD vypustili džina z lahve

Nové album „Hotel Kalifornia“ je oficiálně na světě a nedávno nabídnuté singly „Trap God“, „City of the Dead“ a „Wild in these Streets“ nyní následuje lyric video k songu „Hour Glass“, který opět nenabídne nic jiného než syrového ducha ulic LA a tradiční nesvázanost žánry.

Osmá studiová kolekce HOLLYWOOD UNDEAD celkem obsahuje čtrnáct skladeb a zdůrazňuje nejlepší aspekty toho, čím se kalifornští divočáci stali. Nápomocni jim k tomu byli producenti Erik Ron (I PREVAIL, GODSMACK), Andrew Migliore (SUECO, ZERO 9:36, PAPA ROACH) a Drew Fulk (ICE NINE KILLS, LIL WAYNE, LIL PEEP), kteří společně s kapelou ve studiích v Los Angeles a Nashvillu stvořili desku, jejíž fragmenty už nyní slaví úspěch na Spotify, Apple Music nebo v Top 40 US Rock & Active Rock Radio.

„Hotel Kalifornia mě přivádí zpět do doby, kdy záleželo jen na hudbě,“ přidává osmatřicetiletý vokalista J-Dog. „A jediná věc, na kterou jsme se teď zaměřili jsou živé gigy,“ dodal za celou početnou enklávu rapmetalistů z LA. Ostatně HOLLYWOOD UNDEAD jsou aktuálně na The Rockzilla Tour s PAPA ROACH, FALLING IN REVERSE a BAD WOLVES.


Tracklist alba:
1. CHAOS
2. World War Me
3. Ruin My Life
4. Hourglass
5. Go to War
6. Alone at the Top
7. Wild in these Streets
8. Dangerous
9. Lion Eyes
10. Trap God
11. Happy When I Die
12. Reclaim
13. City of the Dead
14. Alright

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace