Nový Spark
venku od 2. dubna
Hotovo za 24 hodin aneb 5 albových tipů minulého týdne

Hotovo za 24 hodin aneb 5 albových tipů minulého týdne

…AND OCEANS – „As in Gardens, So in Tombs“

V lednovém Sparku možná poněkud překvapivě druhé nejlépe hodnocené album od kapely, která měla dlouho zaděláno na to, aby v historii našla místo jen coby žánrovka pro skalní. Sestava se však ve staronovém složení probudila před časem opět k životu a v relativně krátké době servíruje další povedený zásek!

BASS DRUM OF DEATH – „Say I Won´t“

Rozpustile garážový „Kopák smrti“ bude znám pařanům videoherní série Forza Horizon, případné pátého „Gétéáčka“, přičemž z původního projektu se mezitím stala víc regulérní kapela. A tvorbě Johna Barretta to nepochybně prospělo. Novinka je kolekcí syrového garážového rocku, jemuž nechybí groove ani chytlavé melodie!

FUCKED UP – „One Day“

Kritikou milovaní kanadští hc/punkeři s neodolatelným názvem si říkají o další pochvalné plácání po ramenou, aniž by se jakkoliv podbízeli. Naopak, obdiv sklízejí za to, že zůstávají sví. Třeba i tím, že celou desku nahráli za čtyřiadvacet hodin. Však se taky jmenuje „One Day“, ne?

RONNIE ROMERO – „Raised on Heavy Radio“

Jeden z nejvytěžovanějších hard´n´heavy pěvců posledních let se nechal uvrtat do sólové prezentace, která loni nabyla podobu cover alba „Raised on Radio“, jemuž sympaťák Ronnie aktuálně přidává mladšího – ale tvrdšího – sourozence. Čelem se na něm staví k JUDAS PRIEST, IRON MAIDEN, MANOWAR i k METALLICE.

Ronnieho novinku seženeš na Sparkshopu

URIAH HEEP – „Chaos & Colour“

S pěti kříži na hrbu působí Juriáši stejně živě jako kdykoliv jindy a do nového roku vstupují s pětadvacátým řadovým albem, které se v lednovém Sparku umístilo coby třetí nejlepší album měsíce. A baví dokonce i jinak metalově založenou Janu Vrbkovou, která mu udělila pět hvězd. V únorovém čísle vám přinášíme příběh kapely v Galerii titánů!

URIAH HEEP na Sparkshopu

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
04.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
10.05. VENDED
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace