Nový Spark
venku od 1. dubna
Hříšný ARAKAIN se probouzí po pěti letech albového spánku

Hříšný ARAKAIN se probouzí po pěti letech albového spánku

Pět let po albu „Jekyll & Hyde“ přichází ARAKAIN s čerstvou muzikou. Je jí singl „Sedm hříchů“, který je zároveň první vlaštovkou z připravovaného nového alba.

„Není to prvoplánová píseň, nýbrž, jak je u ARAKAINU zvykem, jedná se o pořádnou porci instrumentality v metalové kompozici, přesto s hitovým potenciálem, který fanoušky tohoto žánru a kapely ARAKAIN jistě potěší,“ uvádí sestava na svém webu.

ARAKAIN na Sparkshopu

Tajemnou atmosféru skladby sbory a samply doplnil dlouholetý spolupracovník kapely Václav „Noid“ Bárta, jinak čerstvá posila personálně spřízněných DYMYTRY. S těmi se ARAKAIN letos opět potkají i na koncertních pódiích. Na společné turné s ALKEHOLEM, které začíná už tento týden, totiž ARAKAIN naváže od května účastí na Monster Meetingu 2024 čili společném podniku DYMYTRY a TRAKTORU.

Nový Spark
venku od 1. dubna
Kalendář akcí
16.04. HELLRIPPER, SCHIZOPHRENIA, SARCATOR
18.04. EXHUMED, GRUESOME
18.04. SOLENCE
20.04. DITZ
20.04. WITCH FEVER
21.04. LANSDOWNE
21.04. IOTUNN
22.04. FULL OF HELL, THE BODY, JARHEAD FERTILIZER, JAD
22.04. MANFRED MANN`S EARTH BAND
23.04. MANFRED MANN`S EARTH BAND
A co FAKKER!?
logo