Nový Spark
venku od 2. února
I PREVAIL servírují další ochutnávku z desky „Violent Nature“

I PREVAIL servírují další ochutnávku z desky „Violent Nature“

Američtí post-hardcore rockeři I PREVAIL vydali svůj nový singl „Annihilate Me“ doplněný o lyric video. Jde už o čtvrtou ukázku z připravované desky „Violent Nature“, která vyjde 19. září.

Už dnes, tedy 19. srpna, kapela zahraje v pražském klubu SaSaZu. Kdo se chystá? Vstupenky k dostání na GoOut nebo na místě.

Nový singl se nese ve znamení pomalého, temného rozjezdu, který postupně graduje do explozivního refrénu, v němž kapela ukazuje svou syrovou emotivnost i hutnou sílu. Frontman Eric Vanlerberghe o novince říká: „Singl ‚Annihilate Me‘ působí jako jedna z nejvíc typických I PREVAIL písní na albu. Je o tom, že se znovu a znovu otevíráte světu, i když vás pořád někdo sráží k zemi. Ale bez ohledu na to, kolikrát vás život shodí, znovu se zvednete – i kdyby to mělo znamenat vaši vlastní destrukci.“

Z připravované desky už kapela dříve nabídla singly „Rain“, „Into Hell“ a nejtěžší skladbu své kariéry „Violent Nature“. Album vznikalo kompletně pod producentskou taktovkou basisty Jona Eberharda a nabídne celkem deset intenzivních skladeb. Předobjednejte si „Violent Nature“ na Sparkshopu již nyní!

Nový Spark
venku od 2. února
Kalendář akcí
10.02. ONSLAUGHT
11.02. THE CALLOUS DAOBOYS, KNIVES
12.02. IGORRR
13.02. MONKEY3
13.02. WSTR
14.02. THE BLUE STONES
16.02. WHITE LIES
17.02. THE LAST DINNER PARTY
18.02. VISIONS OF ATLANTIS, WARKINGS, INDUCTION
18.02. OMNIUM GATHERUM, FALLUJAH, IN MOURNING
A co FAKKER!?
logo