Nový Spark
venku od 1. července
ICE-T si jde pro tebe. Aneb pořádná dávka ultra-násilí v novém videoklipu BODY COUNT.

ICE-T si jde pro tebe. Aneb pořádná dávka ultra-násilí v novém videoklipu BODY COUNT.

BODY COUNT pod vedením kontroverzního rapera ICE-T vypustili do světa videoklip k písni „The Ski Mask Away“ z novinky „Bloodlust“. A stojí to za to! Stejně jako v pořádné gangsterce nechybí štěkající bouchačky, nablýskaná auta a nějaký ten vystřelený mozek k tomu.

BODY COUNT se opět vracejí na scénu a jejich novinka „Bloodlust“ oslovuje posluchače po celém světě. U nás ve Sparku tomu není jinak – deska se stala dvojkou v Top 5 dubnového čísla. A zaslouženě! Je to pár dní, co husťáci z B.C. vystřelili na internet zbrusu nový násilný klip, z kterého se ježí chlupy po celém těle. „Všiml jsem si, že je spousty lidí v L.A., co na ulicích ukazují své šperky a chlubí se svými penězi na sociálních sítích. Dělají ze sebe akorát cíl pro lupiče,“ popisuje podstatu skladby samotný „Ice Oscillator“ a.k.a. „Ice-T“ a.k.a. „Iceberg“ a.k.a. „Fin“ atd.

BODY COUNT nejsou žádnými nováčky a ví, že se zobrazování násilí v dnešním světě moc nenosí. Videoklip ve skutečnosti působí jak trailer k počítačové hře ve stylu GTA a je tedy plně grafický. Tím ale rozhodně neztrácí na závažnosti, stačí jen trochu představivosti a virtuální krev se promění v tu skutečnou. Navazuje tak i svým způsobem na předchozí – tentokrát hraný – klip „Black Hoodie“. Ten si bere na mušku zase policejní brutalitu. Přestože jsou BODY COUNT považováni za kapelu, která násilí oslavuje, je tomu jinak. Jejich tvorba to jenom dokazuje.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
17.07. GEVURAH, VORTEX OF END
17.07. VOIVOD, ACID FORCE
17.07. JUNGLE ROT, DEAD CARNAGE, BLOODY OBSESSION
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. KORN, SPIRITBOX
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace