Nový Spark
venku od 1. června
ICE-T si jde pro tebe. Aneb pořádná dávka ultra-násilí v novém videoklipu BODY COUNT.

ICE-T si jde pro tebe. Aneb pořádná dávka ultra-násilí v novém videoklipu BODY COUNT.

BODY COUNT pod vedením kontroverzního rapera ICE-T vypustili do světa videoklip k písni „The Ski Mask Away“ z novinky „Bloodlust“. A stojí to za to! Stejně jako v pořádné gangsterce nechybí štěkající bouchačky, nablýskaná auta a nějaký ten vystřelený mozek k tomu.

BODY COUNT se opět vracejí na scénu a jejich novinka „Bloodlust“ oslovuje posluchače po celém světě. U nás ve Sparku tomu není jinak – deska se stala dvojkou v Top 5 dubnového čísla. A zaslouženě! Je to pár dní, co husťáci z B.C. vystřelili na internet zbrusu nový násilný klip, z kterého se ježí chlupy po celém těle. „Všiml jsem si, že je spousty lidí v L.A., co na ulicích ukazují své šperky a chlubí se svými penězi na sociálních sítích. Dělají ze sebe akorát cíl pro lupiče,“ popisuje podstatu skladby samotný „Ice Oscillator“ a.k.a. „Ice-T“ a.k.a. „Iceberg“ a.k.a. „Fin“ atd.

BODY COUNT nejsou žádnými nováčky a ví, že se zobrazování násilí v dnešním světě moc nenosí. Videoklip ve skutečnosti působí jak trailer k počítačové hře ve stylu GTA a je tedy plně grafický. Tím ale rozhodně neztrácí na závažnosti, stačí jen trochu představivosti a virtuální krev se promění v tu skutečnou. Navazuje tak i svým způsobem na předchozí – tentokrát hraný – klip „Black Hoodie“. Ten si bere na mušku zase policejní brutalitu. Přestože jsou BODY COUNT považováni za kapelu, která násilí oslavuje, je tomu jinak. Jejich tvorba to jenom dokazuje.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace