Nový Spark
venku od 2. května
ILL NIÑO – Je po všem (v novém klipu!)

ILL NIÑO – Je po všem (v novém klipu!)

Je docela možné, že „Je po všem“ si řada fanoušků nu-metalistů s latinskoamerickými kořeny ILL NIÑO řekla před třemi lety, kdy sestava prodělala kritický rozkol. Naráz ji tehdy opustili čtyři členové, včetně zpěváka Cristiana Machada a obou kytaristů, ze starých členů zůstali jen bubeník Dave Chavarri a basák Lazaro Pina. Další změny následovaly, včetně té, kdy se do ILL NIÑO loni vrátil kytarista Marc Rizzo, který krátce předtím skončil své letité angažmá v SOULFLY. Personálně obměněná sestava je teď konečně připravena započít novou etapu své kariéry a 10. června po osmi letech vydá nové album „IllMortals“, které předchází klipovka „This Is Over“ – „Je po všem“.

„Je to skladba o vyrovnání se s negativitou zvenčí, která nás dokáže den co den sžírat. Od nejtěžších forem obtěžování a narušování soukromí druhými, až po ty nejhorší pochybnosti o sobě samém a úzkosti, všichni se tak či onak stáváme jejími obětmi. Naštvání a agrese, kterou můžete slyšet v textu je moje vlastní forma terapie, můj způsob, jak říct dost. Vzchopte se a čelte negativitě ve svých životech,“ nabádá ten, na kterého bude upírána nejspíš vůbec největší pozornost, nový muž za mikrofonem Marcos Leal.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
22.05. YES
23.05. TOOL
26.05. DREAM THEATER, DEVIN TOWNSEND
26.05. SCORPIONS
26.05. MARDUK
27.05. MARDUK
27.05. KORN
28.05. MARDUK
02.06. METALFEST 2022
06.06. WIEGEDOOD + SUPPORT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace