Nový Spark
venku od 2. února
IN FLAMES se rozcházejí s bubeníkem Tannerem Waynem

IN FLAMES se rozcházejí s bubeníkem Tannerem Waynem

Z tábora švédských metalových ikon IN FLAMES přicházejí nemilé zprávy. Kapela se podle všeho rozchází se svým bubeníkem Tannerem Waynem, který se ke kapele přidal v roce 2018 během jejich letního turné.

IN FLAMES na Sparkshopu

Kapela se k celé události vyjádřila na sociálních sítích: „S lítostí musíme oznámit, že cesty bubeníka Tannera Waynea se s kapelou rozcházejí. Důvodem jsou především kreativní neshody. Tanner v kapele zanechal nesmazatelnou stopu a my si hluboce vážíme všeho, co pro nás v průběhu let udělal. Přejeme mu jen to nejlepší v jeho muzikantské kariéře.“

Tanner v roce 2018 nahradil bubeníka Joe Rickarda, který s kapelou nahrál album "Battles" Pro našince je dozajista zajímavý fakt, že Tanner odehrál svůj první koncert s kapelou, když IN FLAMES 4. července vystoupili v Brně. Náhradu za něj kapela ještě neoznámila.

Nový Spark
venku od 2. února
Kalendář akcí
16.02. WHITE LIES
17.02. THE LAST DINNER PARTY
18.02. VISIONS OF ATLANTIS, WARKINGS, INDUCTION
18.02. OMNIUM GATHERUM, FALLUJAH, IN MOURNING
19.02. JINJER, UNPROCESSED, TEXTURES
19.02. THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW
20.02. PALPITATE, DYING PASSION, MORTIFY
21.02. POST DARK NIGHT VOL.1 - DECEITS, COSMOBRIGADE, LATEXOTIQ
21.02. MAYHEM, MARDUK, IMMOLATION, INFERNO, MALLEPHYR
22.02. MOTIONLESS IN WHITE
A co FAKKER!?
logo