Nový Spark
venku od 3. června
IN FLAMES sjednotili dvoudílný singlový komplet „Foregone“

IN FLAMES sjednotili dvoudílný singlový komplet „Foregone“

Švédští IN FLAMES prezentovali z připravené albové novinky „Foregone“ už tři skladby. Nyní přichází na řadu čtvrtá a po prvním dílu titulní skladby pro nás má kapela část druhou čili „Foregone Pt. 2“.

„Když jsme se vraceli k našim starším skladbám jako ,Moonshield‘ a ,Gyroscope‘, říkali jsme si, že v podobné stylu jsme už delší dobu nic nenahráli, tak jsme to chtěli napravit a udělat skladbu, která v sobě má jakýsi švédský folkový šmrnce, ale zároveň v současném zvukovém kabátu IN FLAMES,“ říká k čerstvě prezentovanému kusu frontman Anders Fridén.

IN FLAMES na Sparkshopu

Album jako takové pak v sobě prý spojuje vše, čím si kdy IN FLAMES prošli. „Novinka je naším čtrnáctým albem, takže lidi už asi vědí, co od nás můžou čekat. Řekl bych, že to album je solidním mixem minulosti, současnosti a budoucnosti, ať už bude jakákoliv. Každý si na ní najde to své, ať už má radši rychlejší či pomalejší skladby. Přece jen, jako celek není jen rychlá, ale jsem přesvědčený, že jste-li fanoušky IN FLAMES, tak si ji zamilujete,“ říká Fridén.

A hodí se rovněž připomenout, že už 16. listopadu se IN FLAMES předvedou naživo v Praze, v Malé sportovní hale, na společném turné s AT THE GATES, IMMINENCE a ORBIT CULTURE.


Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
17.06. BIOHAZARD, DOWNSET
17.06. ALICE COOPER
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace