Nový Spark
venku od 2. dubna
INNERSPHERE zveřejňují druhou část studioreportu k právě vydané desce

INNERSPHERE zveřejňují druhou část studioreportu k právě vydané desce

Plzeňští melodic death metalisté INNERSPHERE před měsícem vydali svou novou desku „In The Shadow of the Sun“, s níž už intenzivně koncertují. Turné nezahájili na domácí půdě, ale zajeli do Finska, doplněného o koncerty v Lotyšku a Estonsku. Už jsou v pořádku doma a chystají se na dlouhou domácí šňůru spolu se souputníky WELICORUSS.

Album „In The Shadow of the Sun“ seženeš na Sparkshopu

U INNERSPHERE se toho děje hodně, kromě právě vydané desky, na její počest uvařil pivovar TamTambrewery& co. nové pivo nesoucí stejný název jako nová deska. Jak vlastně nová deska vznikala se můžete podívat v druhé části studio reportu, který pro vás kapela natočila. Nahrávali v malebném venkovském prostředí studiaThe Barn s Danem Frimlem.

Třetí album INNERSPHERE se nese ve velmi vážném duchu. Propracované deathové melodie a úderné rytmy doprovází temná poselství korespondující s aktuálním děním ve světě. „In the Shadow of the Sun“ není koncepčním albem, leč mísí se v ní různá témata. Ať jde o určitou formu mytologie, metafor na psychiku člověka či vlastní zážitky, narážky na společnost a lidstvo jako takové.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace