Nový Spark
venku od 1. července
INSANIA oživuje kult, „Grrrotesky“ zamířily na pásky

INSANIA oživuje kult, „Grrrotesky“ zamířily na pásky

Bývaly doby, kdy každý chtěl vinyl. Poté se stal vrcholem hierarchie nosičů kompaktní disk. Elpíčka ustoupila ze scény a spolu s kulatým hracím plastem utěšeně mířily do světa magnetofonové pásky. Po nich se časem slehla zem. Dnes v době asfaltové opět nachází cestu k fanouškům, kteří oprašují své staré magiče, a INSANIA ví proč.

Kazetu „GRRRotesky“ seženete na Sparkshopu!

„Kazety se vrací! Sice jen jako menšinové médium a kult vyznávaný téměř spikleneckou komunitou, ale i tak. Všichni v kapele cítíme lehké vzrušení, protože na kazetách naše generace v 80. letech vyrůstala. Vinyly byly královská třída, ale skutečnej proletariát metalu, ten, kterej oddřel hlavní díl práce, to byly pro nás kazety – přes veškeré své nedostatky byly snadno přenosné, daly se přehrát, lehce množit, hrály z kazeťáků na každém mejdanu, v autě, díky walkmanům jste mohli poslouchat muziku i na cestách,“ prolíná se kapela do sladkých let neposkvrněného mládí.

A staré dobré časy nemusí být vždy pejorativní vzpomínkou. „Spolu s naším vydavatelem jsme proto nemohli odolat a vypouštíme nové album „GRRRotesky“ i na limitované a ručně číslované 100ks sběratelské edici. Kazety jsou stylově z potištěného červeného plastu a každá obsahuje jako drobnej dárek jednu ze 4 unikátních karet vyrobených speciálně pro tuto edici. Vyžeňte z kazeťáků pavouky, cívky s magnetickým páskem jsou zpátky ve hře!“ volá do světa INSANIA.

Dvanáct nových skladeb INSANIE pod hlavičkou „GRRRotesky“ vyšlo 25. února 2022 na CD, 1. května 2022 pak na červeném a černém LP, nyní přichází MC verze, která stejně jako další formáty vychází v rámci vydavatelství Smile Music Records.

Více na:

www.insania.cz

www.facebook.com/insaniacz/

www.smilemusicrecords.cz

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
18.07. VOIVOD, ACID FORCE
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace