Nový Spark
venku od 1. března
INSANIA předvede v Paláci Akropolis speciální virtuální show

INSANIA předvede v Paláci Akropolis speciální virtuální show

Ve čtvrtek 18. 1. 2024 uspořádá brněnská crossoverová banda INSANIA v pražském Paláci Akropolis unikátní koncert „Visual-Ritual“ s videoprojekcí na velké LED obrazovce a se speciálním playlistem.

Autorem videoprojekce bude VJ Fra Zae, který pro kapelu vytvářel projektované živé obrazy už před lety v brněnské Flédě. Tentokrát však půjde o koncipované koláže a výjevy inspirované albem „GRRRotesky“. INSANIA si na tuto akci připraví i pár překvapení, z nichž některé ohlásí těsně před koncertem. Jedním z nich je premiéra speciální žitné 13stupňové IPA s názvem „Jedeme peklo“ z minipivovaru Duck&Dog. Toto lahvové pivo s pekelně tematickou etiketou si tu návštěvníci koncertu budou moct zakoupit.

Hostem večera bude výjimečné hudební seskupení PROJEKT XIII, které vystoupí se svou vizuální show. Začátek akce je v 19 hod., končí se ve 22 hod., takže přespolní se dostanou domů v přijatelnou hodinu.

Doporučujeme zakoupit vstupenky předem ZDE.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.03. CITRON
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace