Nový Spark
venku od 3. června
INSANIA získala cenu Anděl za nejlepší rockové album

INSANIA získala cenu Anděl za nejlepší rockové album

Brněnská crossoverová stálice INSANIA byla akademiky oceněna za album „Grrrotesky“. Předávání ocenění Akademie populární hudby Anděl Coca-Cola 2022 proběhlo 15. dubna v prostorách pražského Výstaviště.

Pořiďte si nejlepší rockové album roku 2022 na Sparkshopu

V kategorii „Nejlepší rockové album“ bodovala INSANIA s loňským albem „Grrrotesky“, které vyšlo 25. února 2022 pod záštitou labelu Smile Music Records.

„Grrrotesky“ jsou podle kapely panoptické frašky o dění okolo nás, postavené na silné rytmice bicích s basou a kytarových riffech naspeedovaných syntezátory. Na albu se nachází tucet jedovatých a sarkastických písniček, v kterých si INSANIA utahuje z kdečeho a všechno to zastřešuje vizuálem němého filmu 20. a 30. let, odkazem na hororovou klasiku té doby a na brakovou gangsta estetiku.

Pro INSANII není účast na Andělech žádnou novinkou, v roce 2014 si odnesla dokonce dvě ocenění za album „Zapal dům poraž strom“ v kategoriích „Hard & Heavy“ a „Punk & Hardcore.“

Dejte si rozhovor Metalshop TV s lídrem kapely Petrem „Polym“ Pálenským.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace