Nový Spark
venku od 3. června
Jablko nepadlo daleko od stromu. Už podruhé. Představuje se Bonham nejmladší.

Jablko nepadlo daleko od stromu. Už podruhé. Představuje se Bonham nejmladší.

Syn legendárního bubeníka LED ZEPPELIN Johna Bonhama, Jason, je na scéně dobře etablovaným a vyhledávaným hráčem. V šestapadesáti letech má za sebou nejen hraní se samotnými Zeppelíny na počest táty či s vlastní kapelou, ale také angažmá u FOREIGNER, UFO, BLACK COUNTRY COMMUNION či v THE CIRCLE Sammyho Hagara. Nyní si o pozornost říká jeho syn, tedy vnuk Johna Bonhama, Jager Henry. Na rozdíl od táty a dědy si však k vyjádření kreativity nevybral bicí, ale vystačí si se svým hlasem a s mikrofonem. Před pár měsíci udělal společnou skladbu s bubeníkem KORN Rayem Luzierem, v té aktuální, „Hate Me“ už stojí v čele vlastní kapely. A je to celkem příjemně poslouchatelný punk rock.

„Je stejný jako jsem byl já, když mi bylo třiadvacet. Chce být nejlepší na světě. Je ve fázi, kdy si myslíte, že všechno, co děláte, je fantastické a všichni by to měli slyšet. Připadá si jako ten největší borec široko daleko, ale má skvělou pracovní morálku. Umí si jít za svým,“ řekl na adresu svého syna, který se záměrně vyhýbá používání slavného příjmení a vystupuje pouze jako Jager Henry, Jason Bonham.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace