Nový Spark
venku od 3. října
Jablko nepadlo daleko od stromu. Už podruhé. Představuje se Bonham nejmladší.

Jablko nepadlo daleko od stromu. Už podruhé. Představuje se Bonham nejmladší.

Syn legendárního bubeníka LED ZEPPELIN Johna Bonhama, Jason, je na scéně dobře etablovaným a vyhledávaným hráčem. V šestapadesáti letech má za sebou nejen hraní se samotnými Zeppelíny na počest táty či s vlastní kapelou, ale také angažmá u FOREIGNER, UFO, BLACK COUNTRY COMMUNION či v THE CIRCLE Sammyho Hagara. Nyní si o pozornost říká jeho syn, tedy vnuk Johna Bonhama, Jager Henry. Na rozdíl od táty a dědy si však k vyjádření kreativity nevybral bicí, ale vystačí si se svým hlasem a s mikrofonem. Před pár měsíci udělal společnou skladbu s bubeníkem KORN Rayem Luzierem, v té aktuální, „Hate Me“ už stojí v čele vlastní kapely. A je to celkem příjemně poslouchatelný punk rock.

„Je stejný jako jsem byl já, když mi bylo třiadvacet. Chce být nejlepší na světě. Je ve fázi, kdy si myslíte, že všechno, co děláte, je fantastické a všichni by to měli slyšet. Připadá si jako ten největší borec široko daleko, ale má skvělou pracovní morálku. Umí si jít za svým,“ řekl na adresu svého syna, který se záměrně vyhýbá používání slavného příjmení a vystupuje pouze jako Jager Henry, Jason Bonham.

Nový Spark
venku od 3. října
Kalendář akcí
06.10. SPARK FRESH BLOOD - TORRAX, ARAWN, RISE OF SURYA
07.10. GAAHLS WYRD, GAEREA, SAOR
09.10. MOONSPELL, MY DYING BRIDE, BORKNAGAR, WOLFHEART, HINAYANA
10.10. ALL THEM WITCHES
11.10. PARADISE LOST
12.10. CRADLE OF FILTH, ALCEST
12.10. PARADISE LOST
13.10. DESTRAGE
13.10. RAY WILSON
13.10. CARPENTER BRUT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace