Nový Spark
venku od 1. března
Jak vypadá slečna ze „Slippery When Wet“ od BON JOVI nyní?

Jak vypadá slečna ze „Slippery When Wet“ od BON JOVI nyní?

Americký fotograf Mark „Weissguy“ Weiss je jedním z klíčových postav za objektivem pro rock a metal 80. let. V éře, kdy se vše se zdálo možné se tento talentovaný Američan dokázal dostat přímo do centra dění. A stojí například za legendárním necenzurovaným přebalem „Slippery When Wet“ od BON JOVI.


Na videu níže vidíte sestřih z vernisáže Markovy výstavy v New Jersey. Angela Chidnese, vnadná slečna z necenzurovaného přebalu „Slippery When Wet“, je Markem uvedena od 4:18 a přijde od 5:14. Stále o sebe dbá, což?


Mark Weiss nedávno vydal úchvatnou fotoknihu

The Decade That Rocked , kterou s ním probíráme v časopise v třídílném rozhovoru (druhý díl v listopadovém čísle!). Nyní navazuje virtuální show ze své výstavy v New Jersey a vy se můžete účastnit!

V předvečer svátku Halloween, 30. října, se Mark se převlékne za Alice Coopera a bude celý večer uvádět. Přijde i Dee Snider, Zakk Wylde, Steven Adler, Yngwie Malmsteen a mnoho dalších 80s hrdinů! Prostě americká 80s rock show se vším všudy!


Lístky na unikátní virtuální prohlídku výstavy a show najdete zde.

S Markem přinášíme v listopadovém čísle druhou část třídílného rozhovoru, kde s ním probíráme jeho fotoeskapády s kapelami jako AC/DC, TWISTED SISTER, CINDERELLA, MÖTLEY CRÜE, BON JOVI, VAN HALEN, OZZY OSBOURNE, METALLICA, IRON MAIDEN, DIO nebo SKID ROW. A jeho dílem je i aktuální plakát v listopadovém Sparku právě ke „Slippery When Wet“. Mark je prostě třída.


Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
05.05. HELLOWEEN
28.05. LIVESTREAM NIGHTWISH
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace