Nový Spark
venku od 1. července
Jak vypadá slečna ze „Slippery When Wet“ od BON JOVI nyní?

Jak vypadá slečna ze „Slippery When Wet“ od BON JOVI nyní?

Americký fotograf Mark „Weissguy“ Weiss je jedním z klíčových postav za objektivem pro rock a metal 80. let. V éře, kdy se vše se zdálo možné se tento talentovaný Američan dokázal dostat přímo do centra dění. A stojí například za legendárním necenzurovaným přebalem „Slippery When Wet“ od BON JOVI.


Na videu níže vidíte sestřih z vernisáže Markovy výstavy v New Jersey. Angela Chidnese, vnadná slečna z necenzurovaného přebalu „Slippery When Wet“, je Markem uvedena od 4:18 a přijde od 5:14. Stále o sebe dbá, což?


Mark Weiss nedávno vydal úchvatnou fotoknihu

The Decade That Rocked , kterou s ním probíráme v časopise v třídílném rozhovoru (druhý díl v listopadovém čísle!). Nyní navazuje virtuální show ze své výstavy v New Jersey a vy se můžete účastnit!

V předvečer svátku Halloween, 30. října, se Mark se převlékne za Alice Coopera a bude celý večer uvádět. Přijde i Dee Snider, Zakk Wylde, Steven Adler, Yngwie Malmsteen a mnoho dalších 80s hrdinů! Prostě americká 80s rock show se vším všudy!


Lístky na unikátní virtuální prohlídku výstavy a show najdete zde.

S Markem přinášíme v listopadovém čísle druhou část třídílného rozhovoru, kde s ním probíráme jeho fotoeskapády s kapelami jako AC/DC, TWISTED SISTER, CINDERELLA, MÖTLEY CRÜE, BON JOVI, VAN HALEN, OZZY OSBOURNE, METALLICA, IRON MAIDEN, DIO nebo SKID ROW. A jeho dílem je i aktuální plakát v listopadovém Sparku právě ke „Slippery When Wet“. Mark je prostě třída.


Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace