Nový Spark
venku od 1. prosince
James Hetfield o METALLICE: „Sami za sebe jsme vcelku průměrní muzikanti.“

James Hetfield o METALLICE: „Sami za sebe jsme vcelku průměrní muzikanti.“

Hlas METALLIKY, zpěvák James Hetfield, se v nedávném rozhovoru pro magazín Cigar Aficionado rozhovořil o zajímavém tématu. Podle něj jsou všichni členové jedné z nejlepších a nejslavnějších metalových kapel světa, včetně něho samotného, pouze průměrní muzikanti.

Jak je tedy možné, že je METALLICA tak úspěšná? „Vím jistě, že jednotlivě jsme všichni vcelku průměrní hráči, ale když nás dáte dohromady, něco se stane. Něco velkého se stane… Ale jamování s jinými lidmi je pro mě obrovská noční můra,“ vyjádřil se Hetfield v rozhovoru.

Šanci mít slavnou kapelu tak podle něj mají i průměrní muzikanti – jen je třeba najít správné spoluhráče!

Nové album METALLIKY „72 Seasons“ v předprodeji na Sparkshopu!

Zpěvák největší metalové kapely světa je v rozhovorech vždycky velmi upřímný, pokorný – a mnohdy i velmi sebekritický. V minulosti otevřeně hovořil o svých bojích se závislostí, úzkostmi a nízkým sebevědomím. Dodnes se občas před koncerty cítí nejistý v kramflecích. V poslední době se potýkal s psychickými problémy, jejichž příčinou byl mimo jiné i rozvod s jeho dlouholetou manželkou Francescou.

V rozhovoru promluvil také o svých začátcích v kapele, které pro něj nebyly vůbec lehké: „První vystoupení byla opravdu náročná, hrozně jsem se styděl. Nechtěl jsem na pódiu vůbec mluvit. Nechával jsem ostatní kluky, aby představili písničky. Teď už se tam nahoře cítím pohodlně, což je opravdu zvláštní. Mluvit s jedním člověkem tváří v tvář je pro mě mnohem náročnější než stát před deseti nebo dvaceti tisíci lidmi.“

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
30.11. MYSTHIRMING, DARVAZA, HELLERUIN, WRANG
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
06.12. THE ABBEY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace