Nový Spark
venku od 2. října
James Hetfield si střihne roli v temném westernu

James Hetfield si střihne roli v temném westernu

Zpěvák METALLIKY získal roli v připravovaném temném westernovém thrilleru The Thicket. Zatím není známo, koho si přesně zahraje. Dobráka, nebo zloducha?

Film je založen na stejnojmenném románu amerického spisovatele Joea R. Lansdalea. Hlavní roli lovce odměn Shortyho si zahraje Peter Dinklage, známý ze seriálu Hra o trůny. Ten hledá ženu, kterou unesl násilný vrah. Příběh se odehrává na přelomu 20. století a sleduje Shortyho a jeho kolegu stopaře, jak hledají cestu do chaotického místa známého jako Big Thicket. Ve filmu si dále zahrají Juliette Lewis, Esmé Creed-Miles či Levon Hawke.

Nejedná se o první roli Hetfielda ve filmu. V roce 2019 si zahrál v thrilleru na Netflixu Extremely Wicked, Shockingly Evil And Vile, v češtině Zlo s lidskou tváří. Snímek sledoval vztah mezi notoricky známým sériovým vrahem Tedem Bundym (Zac Efron) a jeho dlouholetou přítelkyní (Lily Collins), která o zločinech neměla tušení. Zpěvák si tam střihl roli důstojníka Boba Haywarda, veterána dálniční hlídky v Utahu, který jako první policista zatkl Bundyho v roce 1975 poté, co objevil v jeho autě nástroje pro vloupání. Tušil však mnohem horší věci…Hetfield hrál sám sebe v několika dalších filmech, ale zde se jednalo o jeho první dramatickou roli.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace