Nový Spark
venku od 3. dubna
James Hetfield z METALLICY se po 25 letech manželství rozvádí

James Hetfield z METALLICY se po 25 letech manželství rozvádí

Zpěvák nejslavnější metalové kapely světa požádal o rozvod. S manželkou Francescou spolu byli přes dvě desetiletí.

Podle zdrojů blízkých bývalému páru je rozvod v jednání už od začátku tohoto roku. Hetfield se s Francescou seznámil v roce 1992 a manželé jsou od roku 1997. I když spolu již nebydlí, jsou stále v kontaktu, protože společně vychovávají tři děti – dcery Cali (20) a Marcellu (16) a syna Castora (18).

Možná i náročným životním obdobím byly způsobené zpěvákovy nedávné psychické problémy. Letos v květnu vyjádřil veřejně své emoce při koncertu METALLICY v Brazílii, když publiku přiznal, že se před vystoupením „cítil poněkud nejistě“. Již v minulosti otevřeně hovořil o svých bojích se závislostí, úzkostmi a nízkým sebevědomím. Naposledy loni na podzim, když diskutoval o proměně, kterou musel projít, aby úspěšně odehrál turné METALLICY k eponymní desce z roku 1991, která je jednou z nejprodávanějších nahrávek všech dob.

Hetfield se dříve vyjádřil, že mu v mnohém pomohla právě jeho manželka Fran, která s ním konstruktivně a trpělivě řešila jeho problémy. Podle jeho slov mu pomohla dospět v době, kdy se dostal za hranu, a následně se styděl za své dřívější problémy se zvládáním vzteku a za destruktivní sklony způsobené jeho závislostí na alkoholu. Od roku 2002 zpěvák a kytarista úplně abstinuje.

Rozsáhlý merch METALLICY najdete na Sparkshopu!

Nový Spark
venku od 3. dubna
Kalendář akcí
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
03.05. SWALLOW THE SUN, AVATARIUM, SHORES OF NULL
10.05. SABATON
12.05. DORDEDUH, HEIDEN, BESNA
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace