Nový Spark
venku od 2. května
James LaBrie z DREAM THEATER do své nové sólovky zapojil i syna

James LaBrie z DREAM THEATER do své nové sólovky zapojil i syna

Zpěvák DREAM THEATER James LaBrie po devíti letech rozšíří svou sólovou diskografii o počin číslo čtyři „Beautiful Shade of Grey“. Dohromady ho dával během dvou let koronavirové pandemie spolu s Paulem Loguem, baskytaristou britských melodiků EDEN´S CURSE, s nímž se zná od roku 2011, kdy kapele hostoval na albu „Trinity“. Druhým kytaristou Kanaďanovy doprovodné sestavy pak je Marco Sfogli, s nímž spolupracuje od roku 2005. Klávesy pro „Beautiful Shade of Grey“ nahrál další člen EDEN´S CURSE Christian Pulkkinen, za bicí pak LaBrie posadil svého syna Chance.

„Mnohé texty se zabývají krásou lidských bytostí a řada jiných je zase o šedých náladových stavech, kdy nejste úplně šťastní, ale ani úplně smutní,“ přibližuje témata svých nových písní a původ titulu alba James LaBrie. Jako první ochutnávku z něj nabízí úvodní song „Devil in Drag“, který prý pojednává o „kdysi slušných lidech, z nichž se stali narcistní sobci bez zásad“.


Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
21.05. EXHORDER
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace