Nový Spark
venku od 2. října
James LaBrie z DREAM THEATER do své nové sólovky zapojil i syna

James LaBrie z DREAM THEATER do své nové sólovky zapojil i syna

Zpěvák DREAM THEATER James LaBrie po devíti letech rozšíří svou sólovou diskografii o počin číslo čtyři „Beautiful Shade of Grey“. Dohromady ho dával během dvou let koronavirové pandemie spolu s Paulem Loguem, baskytaristou britských melodiků EDEN´S CURSE, s nímž se zná od roku 2011, kdy kapele hostoval na albu „Trinity“. Druhým kytaristou Kanaďanovy doprovodné sestavy pak je Marco Sfogli, s nímž spolupracuje od roku 2005. Klávesy pro „Beautiful Shade of Grey“ nahrál další člen EDEN´S CURSE Christian Pulkkinen, za bicí pak LaBrie posadil svého syna Chance.

„Mnohé texty se zabývají krásou lidských bytostí a řada jiných je zase o šedých náladových stavech, kdy nejste úplně šťastní, ale ani úplně smutní,“ přibližuje témata svých nových písní a původ titulu alba James LaBrie. Jako první ochutnávku z něj nabízí úvodní song „Devil in Drag“, který prý pojednává o „kdysi slušných lidech, z nichž se stali narcistní sobci bez zásad“.


Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace