Nový Spark
venku od 1. února
Jaroměřský Nároďák vábí na Hard&Heavy Fest

Jaroměřský Nároďák vábí na Hard&Heavy Fest

V sobotu 14.3.2020 nás čeká v Nároďáku Jaroměř velký svátek rocku a metalu. Na festivalu se budou křížit dvě turné. České turné ABSOLUT DEAFERS s PUBLIC RELATIONS a mezinárodní turné polských BULLETRAID. Nároďák Hard&Heavy Fest je jejich jedinou zastávkou v ČR. Sestavu doplní kapely z Hradce Králové. METANOL se svým sebevědomým pop metalem a ARCHFALL , který do fanoušků vžene spoustu energie svým power metalem.

ABSOLUT DEAFERS HLÁSÍ COMEBACK

Po pěti letech koncertování s Arakain a Dymytry se Absolut Deafers vydávají vlastní cestou. S autorskou hudbou a jedinečnou show vyráží v doprovodu kapely Public Relations na jarní turné.

Skalní příznivci se mohou těšit na staré i nové songy plné poetických textů, které píše frontman skupiny Jan Jašek alias Joker. Chytlavé melodie a nezapomenutelná show přivedou do varu i premiérové diváky. Ty potěší ochutnávka v podobě videoklipu k písni Král, který je už nyní k vidění online.

Elektroničtější Public Relations na turné představí nového zpěváka s ojedinělou barvou hlasu. Unikátní hlasy se tak v jednu chvíli potkají dva, protože kapely si připravily i překvapení ve formě společného programu. „Už dlouho jsme chtěli udělat něco společně, tudíž přemýšlení, s kým pojedeme jarní tour, netrvalo dlouho. Lidsky si velmi dobře rozumíme, takže se na společné koncerty moc těším“, uvedl Joker z Absolut Deafers.

BULLETRAID – METALOVÁ STŘELA Z POLSKÉ VRATISLAVI

Kapela vznikla v roce 2015 ve Vratislavi. V roce 2016 vydávají své první EP s názvem „Louder Than All“. S velmi pozitivním přijetím se kapela setkává v Polsku i v zahraničí. Jejich klasický heavy metal je okořeněn složitějšími kompozicemi a nebojí se experimentovat.

ARCHFALL – VE ZNAMENÍ TVRDOSTI A ENERGIE

Posedlost metalem a touha dělat vlastní hudbu bylo snem náctiletých kluků z východních Čech, kteří již v roce 2013 dali dohromady power metalovou bandu. Postupem času se transformovali do dnešní podoby, kdy tvrdé riffy kytar v taktu dvoj šlapky protkávají melodické vyhrávky kláves. Celé to podtrhuje hutný growl a vysoký vokál zpěváků. Můžete se tak těšit jak na skladby raní tvorby, tak zbrusu nové hrané na posledních koncertech.

METANOL – SEBEVĚDOMÍ JIM NESCHÁZÍ, A TO JE DOBŘE

Téhle party z Hradce Králové se neptejte, co hraje za styl - jasně, že metal! A další škatulkování? To u nich také holt nejde. Mají svůj styl. Hrají hudbu, která je prostě baví. Vše si skládají sami - hudbu, aranže, texty. Texty samozřejmě pouze a výhradně v mateřském jazyce - proč? Ne proto, že by neuměli anglicky - ale proto, že jsou ČEŠI a jsou na to hrdí! Chtějí, aby jejich texty dávaly smysl a pochopení a aby si je jejich fanoušci mohli s nimi zazpívat!

Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
24.02. DEPECHE MODE
24.02. CRADLE OF FILTH, WEDNESDAY 13
24.02. PROTHEUS, KOMUNÁL
25.02. CRADLE OF FILTH, WEDNESDAY 13
25.02. LIONHEART, SUICIDE SILENCE, KUBLAI KHAN TX, PALEFACE, SWISS
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.03. CITRON
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace