Nový Spark
venku od 3. ledna
Jaroměřský Nároďák vábí na Hard&Heavy Fest

Jaroměřský Nároďák vábí na Hard&Heavy Fest

V sobotu 14.3.2020 nás čeká v Nároďáku Jaroměř velký svátek rocku a metalu. Na festivalu se budou křížit dvě turné. České turné ABSOLUT DEAFERS s PUBLIC RELATIONS a mezinárodní turné polských BULLETRAID. Nároďák Hard&Heavy Fest je jejich jedinou zastávkou v ČR. Sestavu doplní kapely z Hradce Králové. METANOL se svým sebevědomým pop metalem a ARCHFALL , který do fanoušků vžene spoustu energie svým power metalem.

ABSOLUT DEAFERS HLÁSÍ COMEBACK

Po pěti letech koncertování s Arakain a Dymytry se Absolut Deafers vydávají vlastní cestou. S autorskou hudbou a jedinečnou show vyráží v doprovodu kapely Public Relations na jarní turné.

Skalní příznivci se mohou těšit na staré i nové songy plné poetických textů, které píše frontman skupiny Jan Jašek alias Joker. Chytlavé melodie a nezapomenutelná show přivedou do varu i premiérové diváky. Ty potěší ochutnávka v podobě videoklipu k písni Král, který je už nyní k vidění online.

Elektroničtější Public Relations na turné představí nového zpěváka s ojedinělou barvou hlasu. Unikátní hlasy se tak v jednu chvíli potkají dva, protože kapely si připravily i překvapení ve formě společného programu. „Už dlouho jsme chtěli udělat něco společně, tudíž přemýšlení, s kým pojedeme jarní tour, netrvalo dlouho. Lidsky si velmi dobře rozumíme, takže se na společné koncerty moc těším“, uvedl Joker z Absolut Deafers.

BULLETRAID – METALOVÁ STŘELA Z POLSKÉ VRATISLAVI

Kapela vznikla v roce 2015 ve Vratislavi. V roce 2016 vydávají své první EP s názvem „Louder Than All“. S velmi pozitivním přijetím se kapela setkává v Polsku i v zahraničí. Jejich klasický heavy metal je okořeněn složitějšími kompozicemi a nebojí se experimentovat.

ARCHFALL – VE ZNAMENÍ TVRDOSTI A ENERGIE

Posedlost metalem a touha dělat vlastní hudbu bylo snem náctiletých kluků z východních Čech, kteří již v roce 2013 dali dohromady power metalovou bandu. Postupem času se transformovali do dnešní podoby, kdy tvrdé riffy kytar v taktu dvoj šlapky protkávají melodické vyhrávky kláves. Celé to podtrhuje hutný growl a vysoký vokál zpěváků. Můžete se tak těšit jak na skladby raní tvorby, tak zbrusu nové hrané na posledních koncertech.

METANOL – SEBEVĚDOMÍ JIM NESCHÁZÍ, A TO JE DOBŘE

Téhle party z Hradce Králové se neptejte, co hraje za styl - jasně, že metal! A další škatulkování? To u nich také holt nejde. Mají svůj styl. Hrají hudbu, která je prostě baví. Vše si skládají sami - hudbu, aranže, texty. Texty samozřejmě pouze a výhradně v mateřském jazyce - proč? Ne proto, že by neuměli anglicky - ale proto, že jsou ČEŠI a jsou na to hrdí! Chtějí, aby jejich texty dávaly smysl a pochopení a aby si je jejich fanoušci mohli s nimi zazpívat!

Nový Spark
venku od 3. ledna
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace