Nový Spark
venku od 1. prosince
Je novou posilou SLIPKNOT bývalý člen KORN a GHOST?

Je novou posilou SLIPKNOT bývalý člen KORN a GHOST?

Fanoušci SLIPKNOT se tohle léto rozhodně nenudí. Kapela před pár dny vydala překvapivé EP „Adderall“ a k tomu řeší personální otázky, které mezi fanoušky zůstávají bez odpovědi. Jedna však byla před pár dny alespoň naznačena a na sítích se začalo spekulovat o identitě nového klávesisty, který před nedávnem nahradil dlouholetého člena Craiga Jonese.

Impuls ke spekulacím zavdal služebně nejmladší člen kapely, perkusista Michael Pfaff, když na sociálních sítích sdílel (mezitím smazanou) selfie fotografii ze zákulisí, na níž byly v pozadí vidět kostýmy muzikantů na věšáku, každý označený jmenovkou. Hned za tou patřící Micku Jonesovi byla jmenovka s viditelnými písmeny „ZA“, což fanoušky přivedlo na myšlenku, že za tajemnou identitou by se mohl skrývat Zac Baird.

SLIPKNOT na Sparkshopu

Jestli SLIPKNOT hledali zkušeného a všestranného klávesistu ochotného a schopného vystupovat v masce, Baird by byl skutečně ideálním kandidátem. Dvaapadesátiletý rodák z Kalifornie se v hudební branži pohybuje už od začátku devadesátých let. Otisk zanechal například na debutovém albu EVANESCENCE „Fallen“ (2003), v minulosti byl dle všeho jedním z Bezejmenných ghúlů v GHOST a dlouhé roky zpoza kláves podporoval také KORN (s nimiž jeden čas shodou okolností rovněž vystupoval v masce).

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
14.12. HARLEJ, ECLIPSE
15.12. HARLEJ
16.12. STILLBIRTH, MONUMENT OF MISANTHROPY, BASEMENT TORTURE, ad.
16.12. BRYAN ADAMS
16.12. HARLEJ
19.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
20.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
21.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
22.12. HARLEJ
23.12. TYRŠOVA SPOLEČNOST, SEPTUM ŠEJDREM, FKLETZI
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace