Nový Spark
venku od 3. června

Je to oficiální: FAITH NO MORE dělají na novém albu, vyjde v dubnu 2015

No vida, včera se k nám s odstupem dostal rozhovor z magazínu Classic Rock, v němž basák Billy Gould předjímal, že by se s FAITH NO MORE mohli pustit do něčeho nového a dnes už jde o hotovou věc! S oficiální informací o tom, že kapela skutečně po osmnácti letech nahrává nové album, přišel magazín Rolling Stone. Tomu to potvrdil opět Gould, který se ocitl nejen v roli mluvčího kapely, ale také v roli producenta chystané muziky. Na přelomu listopadu a prosince vyjde jako první singl skladba „Motherfucker“, kterou FAITH NO MORE premiérově představili letos v červenci během vystoupení v Londýně, samotná deska spatří světlo světa v dubnu příštího roku. Kapela ji nahrává nezávisle, bez kontraktu s nahrávací společností, vydat si ji chce pod vlastní značkou Reclamation Records, v distribuci Ipecac Recordings, které provozuje zpěvák Mike Patton.

„Vždycky mezi námi byla chemie, která tuhle kapelu tvořila jedinečnou, ale těch posledních pár let hraní nás přivedlo k uvědomění si, že nejenže hrajeme lépe, ale že se nám zamlouvají i nové věci, se kterými přicházíme. A tak jsme si řekli, že se do toho příští rok pustíme... že uděláme album, na které budeme moct být hrdí, vyrazíme s ním na koncertní pódia a zaměříme se možná trošku víc na naše fanoušky ve Státech,“ říká Gould s ohledem na to, že od svého reunionu v roce 2009 FAITH NO MORE koncertovali jen v pěti amerických městech, jinak se soustředili hlavně na Evropu. A jak se nový materiál rýsuje? „Jsme to my, vždycky to budeme my. Máme z toho dobrý pocit. Jen doufám, že to nebude znít jak od nějakých padesátiletých starochů, kterými jsme,“ směje se Gould.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
03.10. VOYAGER
09.10. KALANDRA, LILI REFRAIN
10.10. SONATA ARCTICA
10.10. MUNICIPAL WASTE, IMMOLATION, SCHIZOPHRENIA
11.10. DUFF MCKAGAN
11.10. APOCALYPTICA
12.10. KISSIN'DYNAMITE
15.10. 1349, KAMPFAR
16.10. INTER ARMA
17.10. NICK CAVE AND THE BAD SEEDS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace