Nový Spark
venku od 2. dubna
Bleskovky pro 18. 8. 2016

Bleskovky pro 18. 8. 2016

Thrashmetaloví vytrvalci OVERKILL na podzim vydají nástupce dva roky starého alba „White Devil Armory“. Novinka se bude jmenovat „Grinding Wheel“. V listopadu s ní taky vyrazí na evropské turné.


FAITH NO MORE o nadcházejícím víkendu odehrají dva exkluzivní koncerty, na kterých se k nim připojí někdejší zpěvák Chuck Mosley. Oba se odehrají v Kalifornii.


Nové album Anselmových SUPERJOINT „Caught Up in the Gears of Application“ má datum vydání. Dočkáme se ho 11. listopadu.


Kytarista Alex Skolnick z TESTAMENT vydá novou nahrávku se svým ALEX SKOLNICK TRIEM. Půjde pro ně o první živák, bude se jmenovat „Live Unbound“ a vyjde 16. září.


Původní zpěvák AC/DC Dave Evans pracuje na materiálu, který by měl vydat na nové EP. Obsahovat bude skladbu „Sunset Strip“, kterou prý v dávných časech hrávali ještě s AC/DC, ale nikdy nenahráli a tedy ani nevydali.


Dne 21. října vyjde výroční edice jedné z klasik od PANTERY nazvaná „The Great Southern Trendkill: 20th Anniversary Edition“ a kromě remasterovaného původního alba nabídne i řadu bonusů.


EMPEROR (foto) příští rok odehrají několik exkluzivních reunionových koncertů, na kterých odehrají celé album „Anthems to the Welkin at Dusk“. Jeden z nich se uskuteční i na festivalu Brutal Assault!


Label Demon Records 28. října vydá box set „The Vinyl Hoard“ obsahující čtyři live alba SAXON vůbec poprvé na vinylech. Celkem půjde o komplet 8 LP.


PROPHETS OF RAGE, tedy následovníci RAGE AGAINST THE MACHINE, vydají 26. srpna pětipísňové EP „The Party´s Over“. Kromě dvou zbrusu nových skladeb nabídne tři živé cover verze RATM, PUBLIC ENEMY a BEASTIE BOYS.


LEAVE´S EYES dokončují EP „Fires in the North“, na kterém se poprvé představí nová zpěvačka Elina Siirala. Vydání se dočkáme 7. října.


Bývalý basák TESTAMENT Greg Christian brzy představí svou novou kapelu. Jmenuje se TRINITY FALLEN a v následujících týdnech jí vyjde třípísňový EP debut.


NORMA JEAN vydají 9. září nové album „Polar Similar“, na němž najdeme i skladbu „Forever Hurtling Towards Andromeda“, kterou teď nabízejí k poslechu.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
04.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace