Nový Spark
venku od 2. dubna

Je to oficiální: FAITH NO MORE dělají na novém albu, vyjde v dubnu 2015

No vida, včera se k nám s odstupem dostal rozhovor z magazínu Classic Rock, v němž basák Billy Gould předjímal, že by se s FAITH NO MORE mohli pustit do něčeho nového a dnes už jde o hotovou věc! S oficiální informací o tom, že kapela skutečně po osmnácti letech nahrává nové album, přišel magazín Rolling Stone. Tomu to potvrdil opět Gould, který se ocitl nejen v roli mluvčího kapely, ale také v roli producenta chystané muziky. Na přelomu listopadu a prosince vyjde jako první singl skladba „Motherfucker“, kterou FAITH NO MORE premiérově představili letos v červenci během vystoupení v Londýně, samotná deska spatří světlo světa v dubnu příštího roku. Kapela ji nahrává nezávisle, bez kontraktu s nahrávací společností, vydat si ji chce pod vlastní značkou Reclamation Records, v distribuci Ipecac Recordings, které provozuje zpěvák Mike Patton.

„Vždycky mezi námi byla chemie, která tuhle kapelu tvořila jedinečnou, ale těch posledních pár let hraní nás přivedlo k uvědomění si, že nejenže hrajeme lépe, ale že se nám zamlouvají i nové věci, se kterými přicházíme. A tak jsme si řekli, že se do toho příští rok pustíme... že uděláme album, na které budeme moct být hrdí, vyrazíme s ním na koncertní pódia a zaměříme se možná trošku víc na naše fanoušky ve Státech,“ říká Gould s ohledem na to, že od svého reunionu v roce 2009 FAITH NO MORE koncertovali jen v pěti amerických městech, jinak se soustředili hlavně na Evropu. A jak se nový materiál rýsuje? „Jsme to my, vždycky to budeme my. Máme z toho dobrý pocit. Jen doufám, že to nebude znít jak od nějakých padesátiletých starochů, kterými jsme,“ směje se Gould.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
23.11. SEPULTURA
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace